نصب فیلترشکن Neptunevpn برای تلگرام


نصب فیلتر شکن Neptune vpn برای تلگرام 

اموزش نصب فیلترشکن Neptunevpn

استفاده از این ابزار بسیار آسان است . پس از باز کردن برنامه و ضربه زدن روی دکمه بزرگ در صفحه اصلی ، در عرض چند ثانیه به یک شبکه امن به صورت تصادفی متصل می شوید . حتی می توانید خودتان سرور مورد نظرتان را از بین سرور های مختلفی که وجود دارد را بر اساس سرعت و کشور آن انتخاب و بر روی آن کلیک کنید تا اتصال برقرار شود .

مخفی نگه داشتن اطلاعات شما با فیلترشکن Neptunevpn

به وسیله این ابزار شما می توانید در حالی که آدرس IP خود را مخفی می کنید ، در اینترنت با سرعت بالا به مرور در وب سایت ها بپردازید . زیرا این اپلیکیشن موقعیت جغرافیایی شما را به دلیل سرور های مختلف از چندین کشوری که وجود دارد . به اسم یک مکان دیگر ثبت می کند تا موقعیت اصلی شما لو نرود .علاوه بر آن این برنامه به شما این امکان را می دهد تا از داده های خود به طور کامل محافظت کنید و حریم خصوصی خود را محفوظ نگه دارید .

فیلتر شکن Neptunevpn بدون هیچ محدودیت

شما برای استفاده از این وی پی ان هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت. در واقع شما هر زمانی از شبانه روز و تا جایی که می خواهید میتوانید بدون هیچ محدودیتی از این فیلتر شکن استفاده کنید. و با استفاده از خدمات بی نظیر و عالی که به شما ارائه میکند در اینترنت به مرورگردی و گشت و گذار آزادانه بپردازید.

سرعت بالا و نامحدود فیلترشکن Neptunevpn

این مرورگر با سرعت و پهنای باندی که برای شما فراهم میکند، اتصال به اینترنت به صورت نامحدود را برایتان تضمین می کنند. این سرعت بالا به شما این امکان را میدهد که اتصالی بدون هیچ گونه قطعی را در سرتاسر مرور خود تجربه کنید. علاوه بر این با اتصال به آن میتوانید تمامی کار های روزمره خود را با سرعت بالا و به آسانی انجام بدهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *