اموزش اتصال پایدار و بدون هیچ گونه قطعی به فیلتر شکن nile – vpn


اموزش اتصال پایدار و بدون هیچ گونه قطعی به فیلتر شکن nile – vpn

رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال nile – vpn

به دنبال یک فیلتر شکن سریع و بدون محدودیت هستید ما به شما nile – vpnرا معرفی میکنیم. این وی پی ان با قابلیت های ساده و متنوع و خاصی که دارد به شما کمک میکند که بتوانید وب گردی آزادانه ای داشته باشید. بتوانید به راحتی فیلترینگ و سانسورینگ را دور بزنید و از سرعت بسیار روان و بالای این برنامه لذت ببرید.این  یک وی پی ان مطمئن و امن است چرا که به حریم خصوصی و امنیت آن ها بسیار اهمیت میدهد. به طوری که اتصالات اینترنت شما را رمز گذاری میکند تا کسی نتواند به آن ها دسترسی پیدا کند هم چنین با استفاده از سیستم تغییر آی پی سبب میشود موقعیت جغرافیایی شما به صورت یک راز باقی بماند. شما با استفاده از الکترو وی پی ان همچون یک فرد ناشناس در دنیای اینترنت گشت و گذار کنید.

فیلتر شکن nile – vpn باسروهای قوی 

این برنامه  دارای سرور های بسیار پر تعداد و پرقدرت است. که به شما کمک می‌ کند تا بتوانید تمام سایت‌ های فیلتر شده را رفع انسداد کنید و به برنامه‌ های مورد نظر خود از جمله یوتیوب، اسنپ چت، تلگرام و اینستاگرام دسترسی پیدا کنید.برای نصب راحت این برنامه شما یا می‌ توانید از طریق لینک‌ های مستقیم یا گوگل پلی اقدام کنید. تا بتوانید این فیلتر شکن رایگان را در اختیار خود قرار دهید.

نحوه آگاهی از میزان مصرف اینترنت فیلتر شکن nile – vpn

به دلیل اینکه فیلتر شکن‌ ها مقدار زیادی اینترنت مصرف می‌ کنند خیلی از افراد با این موضوع مشکل دارند. اما خصوصیت خوبی که این فیلتر شکن دارد این است که اینترنت زیادی از شما دریافت نمی‌ کند و فقط مقداری که شما در اینترنت مرور می‌ کنید، از اینترنتتان مصرف می‌ شود. و این برنامه به خاطر اینکه شما از مقدار مصرف اینترنت خود در اینترنت آگاه شوید، به صورت داده‌ های دانلود و آپلود شده در صفحه اصلی خود نمایش می‌ دهد. تا بتوانید مقدار آن را متوجه شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *