اموزش اتصال پایدار به فیلترشکن now برای گوشی


اموزش اتصال پایدار به فیلترشکن now برای گوشی

دانلود فیلتر شکن هوشمند و فعال now نسخه ی جدید

بیشترین دلیلی که این برنامه در بین کاربران محبوبیت زیادی پیدا کرده است و چند میلیون کاربر آن را دانلود کرده است سرعت بالای آن است. به صورتی که هر کسی می‌تواند با هر اینترنتی در هر کجا که باشد این برنامه را نصب و روشن کند. و در یک چشم به هم زدن و هر سایت دیگر که قبلاً برای شما در دسترس نبوده دسترسی پیدا کنید.برنامهnowvpn هیچ اثر بدی بر سرعت اینترنت شما ندارد و هنگام دانلود برنامه های دیگر و یا فیلم ها سرعت شما را کاهش نمی دهد. به راحتی میتوانید هر فعالیتی را با خیال راحت انجام دهید.

روش کار  فیلتر شکن now به این صورت است که باید آن را به وسیله لینک های مستقیم نصب کنید. سپس با یک ضربه بر روی سرور دلخواهتان شما متصل شده اید. و می توانید هر برنامه ای را که میخواهید باز کنید.اگر به برنامه نیاز نداشتید با ضربه زدن بر روی سروری که به آن متصل شده اید اتصال خود را قطع کنید.

فیلتر شکن nowبرای گوشی های اندروید و ایفون وکامپیوتر ولپ تاپ نیز مناسب است

فیلترشکن nowبرای ایرانسل و اتصال با تمام اینترنت ها

به دلیل اینکه این فیلتر شکن برای کاربران ایرانی ساخته شده است متناسب با اینترنت ایرانسل و همراه اول می‌ باشد. یعنی ما با تمام اینترنت‌ های موجود در کشور خود می‌ توانیم اتصالی قوی برای خود ایجاد کنیم. همچنین لازم به ذکر است که این برنامه دارای سرور های مخصوص برای اینترنت ایرانسل و همراه اول است تا ما بتوانیم به راحتی به آن ها متصل شویم.

فیلترشکن nowپرسرعت بوده و علت اینکه می‌ خواهیم در اینجا این برنامه را معرفی کنیم سرعت بسیار بالای سرور های آن است. که به شما کمک می‌ کند تا بتوانید محدودیت‌ ها را به راحتی دور بزنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *