اموزش اتصال پایدار به فیلترشکن nox


اموزش اتصال پایدار به فیلترشکن nox

رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن nox

چرا از VPN استفاده کنیم؟

1. برای مشاهده وب سایت های محدود شده در منطقه شما

2. برای محیط اینترنت ایمن تر: وقتی به VPN متصل می شوید، آدرس IP شما هنگام گشت و گذار در اینترنت پنهان می شود، بنابراین هیچ کس نمی تواند فعالیت های مرور شما را ردیابی کند.

3. اگر در سفر کاری یا تحصیل در خارج از کشور هستید، VPN ابزار عالی شما برای استفاده است.

4. فایروال ها را به عنوان پروکسی VPN رایگان مدرسه برای وای فای مدرسه و رایانه مدرسه دور بزنید.

علت اینکه می‌ خواهیم در اینجا این برنامه را معرفی کنیم سرعت بسیار بالای سرور های آن است. که به شما کمک می‌ کند تا بتوانید محدودیت‌ ها را به راحتی دور بزنید.

فیلتر شکن noxبدون محدودیت ،لازم به ذکر است که وقتی ما به صورت خودکار به این فیلتر شکن متصل می‌ شویم و اتصال ما به سرور های پرقدرت این برنامه ایجاد می‌ شود. می‌ توانیم بدون محدودیت فعالیت‌ های دلخواه خود را انجام دهیم. چون این فیلتر شکن محدودیت زمانی و مکانی ندارد و همچنین حجم سرور های آن تمام نخواهند شد.

فیلتر شکن noxباامنیت بالادر اختیار کار بر قرارمیگیرد واز اطلاعات شخصی شما محافظت میکند تا بدون هيچ نگرانی بتوانید از این فیلتر شکن استفاده نمایید

فیلتر شکن noxبااتصال پایدار این فیلتر شکن به شما این ضمانت را می‌ دهد که اتصالی پایدار و قوی برای شما ایجاد کند تا بتوانید حتی قوی‌ ترین نوع محدودیت‌ ها را هم از بین ببرید در نتیجه می‌ توانید بدون نگرانی برنامه را در روی دستگاه‌ های مختلف خود نصب کنید.پس از اینکه این فیلتر شکن را برای خود نصب کردید به راحتی می‌ توانید انواع فیلترینگ‌ های موجود در سایت‌ ها و برنامه‌ های مختلف را از بین ببرید و حتی فیلم‌ های مختلف را بدون سانسور در کشور خود تماشا کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *