رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن oblivion


رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن oblivion

اتصال سریع به فیلترشکن oblivion

این برنامه برای جلب نظر کاربران و راحتی کار آن ها علاوه بر آنکه یک رابط کاربری بی‌ نظیر و ساده را برای آن ها طراحی کرده است. ویژگی دیگری نیز در محیط این برنامه گنجانده است و آن هم پشتیبانی از به روزترین زبان‌ ها و پرطرفدار ترین آن ها می‌ باشد. که این ویژگی باعث خواهد شد کاربران برای راحتی کار خود این فیلتر شکن را انتخاب کنند و از خدمات آن برای غلبه بر محدودیت‌ ها استفاده کنند.همچنین باعث می شود شما اپلیکیشن های مورد علاقه خود را نصب کنندهمچنین این فیلتر شکن برای راحتی کار کاربران زبان‌ های مختلف از جمله زبان عربی را در خود جای داده است. تا هر کاربری بتواند به راحتی از این برنامه استفاده کند.

فیلتر شکنoblivion پرسرعت همانطور که گفته شد این برنامه بسیار سریع است. و یکی از علت های پر سرعت بودن این وی پی ان پهنای باندی است که برای مرور به شما ارائه میکند.دارای رابط کاربری ساده و کاربردی به صورت رایگان است

فیلتر شکنoblivion برای همراه اول و به دلیل اینکه این فیلتر شکن برای کاربران ایرانی ساخته شده است متناسب با اینترنت ایرانسل و همراه اول می‌ باشد. یعنی ما با تمام اینترنت‌ های موجود در کشور خود می‌ توانیم اتصالی قوی برای خود ایجاد کنیم. همچنین لازم به ذکر است که این برنامه دارای سرور های مخصوص برای اینترنت ایرانسل و همراه اول است تا ما بتوانیم به راحتی به آن ها متصل شویم.با این فیلتر شکن فوق العاده می توانید انواع بازی های فیلتر شده را دانلود کنید و با سرعت بالا ، بدون هیچگونه محدودیتی بازی کنید . علاوه بر آن برای بازی های بین منطقه ای و پخش ویدیو هیچ محدودیتی وجود ندارد.

فیلتر شکنoblivion برای کامپیوتر و گوشی های اندروید مانند ایفون و سامسونگ و شیائومی نیز قابل استفاده میباشد


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *