نحوی اتصال ازطریق فیلتر شکن octohide


نحوی اتصال ازطریق فیلتر شکن octohide

دریافت فیلتر شکن octohide برای گوشی

هزاران فیلتر شکن مختلف در بازار وجود دارد که بسیاری از آن ها مانند برنامه octohide VPN به صورت ناشناخته در اینترنت فعالیت می‌ کنند و تعداد کاربران محدودی را دارا می‌ باشند. این ویژگی باعث می‌ شود که ترافیک کاربران بر روی سرور های این وی پی ان‌ ها به شدت کاهش پیدا کند. در نتیجه سرعت و قدرت بالاتری در اختیار شما قرار خواهد گرفت. و می‌ توانید با کیفیت بالاتری در اینترنت گشت و گذار کنید و به سرعت انواع محدودیت ‌ها را ازبین ببرید این وی پی ان از پروتکل‌ های مختلفی پشتیبانی می‌ کند. در نتیجه با تمامی اتصالات موجود قابل استفاده خواهد بود. و فرقی نمی ‌کند که شما از چه اینترنتی استفاده می‌ کنید.تنها نکته ‌ای که قابل اهمیت هست این است که پروتکل برنامه را طوری انتخاب کنید که سازگار با اینترنتی باشد. که برای متصل شدن به سرور های برنامه از آن استفاده می‌ کنید تا اتصالی پایدار و مناسب برای شما صورت گیرد

فیلتر شکنoctohide برای کامپوتر شما مناسب است وقتی وارد محیط کاربری این فیلتر شکن شدید، بدون اینکه لازم باشد در آن ثبت نامی انجام دهید، می‌ توانید بر روی گزینه اتصال خودکار کلیک کنید. که مشاهده می‌ کنید در مدت زمان کوتاهی اتصال شما به این فیلتر شکن ایجاد می‌ شود و باعث می‌ شود بتوانید با خیال راحت محدودیت‌ ها را دور بزنید.

فیلتر شکن octohide رایگان میباشداین برنامه یک وی پی ان کاملاً رایگان است. که برای دریافت خدمات آن نیازی به هزینه کردن نخواهید داشت. اما در عوض این برنامه هنگام استفاده و اتصال به سرور هایش به شما تبلیغاتی را نمایش می‌ دهد. و شما پس از نمایش این تبلیغات می‌ توانید بدون هیچگونه مشکلی از اتصال لازم برخوردار شوید.

فیلتر شکن octohide کم حجم میباشد وفضای کمی را در گوشی وکامپیوتر اشغال میکند و امتیاز۳.۷از ۵ را دارد


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *