فیلترشکن own tunnel vpn برای همراه اول


فیلترشکن own tunnel vpn برای همراه اول

رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال own tunnel vpn

یک گزینه اصلی در این برنامه وجود دارد که اگر بر روی آن کلیک کنید می‌ توانید به راحتی به این فیلتر شکن متصل شوید. یعنی فقط کافی است بر روی گزینه on یک ضربه بزنید تا اتصالی پایدار و قوی برای شما ایجاد شود.همچنین وقتی کار شما با این برنامه تمام شد دوباره می‌ توانید بر روی همین گزینه ضربه بزنید. البته اتصال دستی به سرورها نیز برای شما ممکن است که در ادامه به آن می پردازیم.

فیلتر شکن own tunnel vpn باامنیت بالا

این فیلتر شکن با استفاده از آخرین فناوری بهینه سازی اتصال و رمز گذاری درجه نظامی بالا ترین سطح اطمینان و امنیت را برای شما فراهم میکند. این وی پی ان تجربه ای بی نظیر و امن و مطمئن را به شما هدیه میکند.با اپلیکیشن فیلترینگ هر سایت یا برنامه را به راحتی دور بزنید. به طور آزادانه در فضای اینترنت مرورگری کنید و سانسورینگ را به راحتی کنار بگذارید. همچنین به راحتی دیوار های امنیتی با دور بزنید.این وی پی ان هم چنین از فناوری محافظت شده از نشت DNS و IP میباشد و باعث میشود موقعیت جغرافیایی شما لو نرود. شما با استفاده از این فیلتر شکن حریم خصوصی کاملا محافظت شده را تجربه خواهید کرد و هیچ سابقه ای از وب گردی شما در اینترنت باقی نخواهد ماند.همچنین از طریق پروتکل های Open vpn رمزگذاری پشرفته ای را انجام میدهد و یکی از بهترین تکنولژی های vpn است.

تست سرعت اینترنت با فیلتر شکن own tunnel vpn

پس از اینکه اتصال شما ایجاد شد، صفحه‌ای برای شما باز می‌ شود که این برنامه سرعت اینترنت شما را تست می‌ کند. و بهتر است که از این صفحه خارج نشوید تا این برنامه روند خود را کامل کند. این گزینه باعث می‌ شود که برنامه اطمینان حاصل کند سرعت سرور شما بالا است و اتصالی قوی و پایدار برایتان ایجاد می‌ شود. تا بتوانید با خیال راحت‌تر فعالیت‌ های مورد نیاز خود را در کشور انجام دهید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *