دانلودفیلتر شکن pinko برای کامپیوتر شخصی + رایگان


دانلودفیلتر شکن pinko برای کامپیوتر شخصی + رایگان 

دانلود فیلتر شکن pinko هوشمند و فعال  بدون محدودیت

به دلیل نیاز شدید کاربران به فیلتر شکن‌ ها، وی‌ پی‌ ان‌ های مختلفی وارد بازار شده‌اند. که معتبر ترین مرجع برای کاربران اندرویدی گوگل پلی است. که ما با وارد شدن به این برنامه می‌ توانیم انواع فیلتر شکن‌ ها را برای خود نصب کنیم، به نام pinko VPN در گوگل پلی موجود است. که می‌ تواند خدمات عالی را به شما ارائه کند تا بتوانید با استفاده از آن سانسور های کشور را دور بزنید.

تغییر زبان

این فیلتر شکن چون یک برنامه جهانی می‌ باشد دارای زبان‌ های مختلف می‌ باشد. تا ما به راحتی بتوانیم زبان برنامه را تغییر دهیم و حتی اگر کاربران خارجی از این برنامه استفاده کنند. چون تغییر زبان امکان‌ پذیر است می‌ توانند از خدمات این برنامه بهره ببرند.

نحوه اتصال به pinkoVPN

پس از اینکه سرور مورد نظر خود را انتخاب کردید فقط کافی است بر روی گزینه کانکتینگ ضربه بزنید. و چند لحظه منتظر بمانید تا آن سرور برای شما متصل شود. همچنین اگر متناسب با نوع کشور شما نباشد خود برنامه به صورت خودکار به سروری دیگر شما را متصل می‌ کند

فیلتر شکن pinkoجدید است  این فیلتر شکن داده‌ های شما را ذخیره می‌ کند تا در صورت نیاز شما بتوانید آن ها را مشاهده کنید. اما ویژگی امنیتی که این برنامه دارد این است که شما با یک گزینه می‌ توانید این داده‌ ها را حذف کنید تا به دست افراد ناشناس نیفتد.

فیلتر شکن pinkoکم حجم بوده و باهمه امکاناتی که دارد کم‌حجم نیز میباشد

فیلتر شکنpinkoپرسرعت است این برنامه گزینه خوب دیگری که دارد تست سرعت می‌ باشد که پس از اتصال می‌ توانید سرعت خود را تست کنید. تا با خیال راحت‌تر بتوانید فعالیت‌ های خود را انجام دهید و اگر سرعت شما ضعیف بود اتصالتان را تغییر دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *