دريافت فیلترشکن pix نسخه جدید + رایگان


دريافت فیلترشکن pix نسخه جدید + رایگان 

رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال pix

فیلتر شکن pix VPN برنامه‌ای است که برای کاربرانی که از محدودیت ‌های اینترنتی خسته شده ‌اند به بازار ارائه شده است. شما می‌ توانید این برنامه را از طریق گوگل پلی بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید. و از خدمات وی پی ان آن برای مقابله با فیلترینگ استفاده کنید. تا به ظرفیت های اینترنتی مورد نیاز خود‌ دسترسی پیدا کنید این فیلتر شکن دارای سرور های جهانی هم می‌ باشد که در کشور هایی مانند آلمان، آمریکا، برزیل، فرانسه و هلند قرار دارند. که می‌ توانید به آن ها هم متصل شوید تا موقعیت مکانی خود را به کشور های دیگر تغییر دهید.

فیلتر شکنpix برای گوشی های اندروید و کامپیوتر مناسب است این فیلتر شکن برنامه های پینگ کم را به شما معرفی می کند تا با سرعت بالا دانلود کنید .همچنین پینگ کم را برای بازی های آنلاین موبایل شما ارائه می دهد . علاوه بر آن عملکرد رفع تاخیر را برای بهبود ms و افزایش عملکرد بازی ارائه می دهد و تأخیر بازی‌ های آنلاین را کم می کند .تا شما بتوانید بازی بدون دغدقه زمانی و قطعی اینترنت داشته باشید و کنار دوستان با از بازی لذت ببرید

فیلتر شکنpix باامنیت بالا این برنامه به کمک خدمات امنیتی با کیفیتی که دارد تضمین می‌ دهد که تمامی اطلاعات خصوصی شما دست نخورده باقی بماند. و هیچکس اجازه دسترسی به حریم خصوصی شما را نداشته باشد. تا بتوانید در بستری ایمن و مطمئن در اینترنت جستجو کنید و از خدمات بین‌ المللی لذت ببرید.

فیلتر شکن pixرایگان  وبه راحتی تمام وب سایت ها و رسانه های اجتماعی را با فیلتر شکن امن و رایگانpixvpn از حالت انسداد خارج کنید.همچنین می توانید به راحتی از طریق این اپلیکیشن به وب سایت ها یا برنامه هایی که در کشور یا منطقه شما مسدود شده اند دسترسی داشته باشید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *