نحوه ی اتصال پایدار و قوی quark vpn


نحوه ی اتصال پایدار و قوی quark vpn

اموزش اتصال quark vpn برای گوشی های اندروید

تلگرام ،وات ساپ ، اینستا  برنامه ها و شبکه های اجتماعی پرکاربرد در کشورمان میباشد. که کاربران زیادی آن را برای انجام کار های روزمره خود نصب کرده اند و از خدمات بینظیر آن استفاده میکنند.ولی مشکلی که کاربران از آن رنج میبرند فیلترینگ و محدودیت هایی است که برای این برنامه در نظر گرفته شده است. یکی از راه حل ها برا رفع این محدودیت استفاده از پروکسی ها و فیلترشکن ها میباشد.همه ی کاربرانی که در جایی زندگی میکنند که محدودیت های اینترنتی در آنجا اعمال شده است به راهی برای دور زدن این محدودیت ها نیاز دارند که برنامهquark یکی از بهترین گزینه هاست. این اپلیکیشن یکی از مورد اعتماد ترین برنامه ها و فیلترشکن هایی است که میتواند با ویژگی های بینظیرش در این راه به شما کمک بکند. همچنین این  وی پی ان با دور زدن فایروال ها و فیلترینگ این امکان را برای کاربرانش فراهم میکند که به هر محتوایی که میخواهند دسترسی داشته باشند. و محدودیت های جغرافیایی را بی معنی بکنند. با این برنامه شما از فیلتر شکن های دیگر بی نیاز میشوید. چرا که با این برنامه تمامی خدماتی که از یک فیلتر شکن عالی انتظار دارید را تصاحب خواهید کرد.

اینترنت بدون محدودیت با فیلترشکن quark 

با این برنامه دیگر هیچ محدودیتی برای شما معنی نخواهد داشت. چرا که با استفاده از این برنامه و سرعت بی نظیرش میتواند به هر آنچه که میخواهید و به دنبال آن در اینترنت هستید دسترسی پیدا کنید. دلیل سرعت بالای این برنامه سرور های بینظیر و باکیفیتی است که این برنامه از آن برخوردار میباشد . و به همین دلیل میباشد که سرعت و پهنای باند شما نامحدود میباشد.

حفاظت از حریم خصوصی با فیلترشکن quark

یکی از قابل اعتماد ترین برنامه های امنیتی و حفظ حریم خصوصی شما است.به راحتی می توانید آن را بر روی گوشی همراه یا کامپیوتر خود نصب کنید و با یک ضربه می توانید اتصال خود را برقرار کنید . همچنین از خود در برابر هکرها به صورت رایگان محافظت کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *