دريافت فیلترشکن پرسرعت rare برای گوشی


دريافت فیلترشکن پرسرعت rare برای گوشی 

رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال rare

یکی از مهم ترین دغدغه های مردم هنگام استفاده از این فیلترشکن، این است که اطلاعات شخصی و سابقه مرورتان در اختیار کسی قرار نگیرد. و کسی نتواند آنها را به شکل های مختلف هک کند.اتصال به صورت خودکاراست وعلاوه بر اتصال دستی این برنامه دارای یک گزینه است که به شما این امکان را می دهد تا به صورت خودکار یک سرور را بر اساس سرعت برای شما انتخاب و متصل کند‌. وقتی اتصال شما ضعیف شود برنامه به صورت خودکار یک سرور دیگر را برای شما وصل می کند .

فیلتر شکن rareبرای ایرانسل و همراه اول و رایتل  قابل استفاده است .همچنین با فیلتر شدن برنامه هایی مثل تلگرام ، اینستاگرام، یوتیوب و دیگر شبکه های اجتماعی محبوب، مردم به فکر راهی برای باز کردن آن هستند که فیلترشکنrare  این امکان را برای شما فراهم می‌کند. به گونه ای که به راحتی می توانید این برنامه را نصب و روشن کنید. و از تمام برنامه های مسدود شده در یک چشم به هم زدن استفاده کنید وبا دوستان خود این فیلترشکن محبوب را میتوانید به اشتراک بگذارید

فیلتر شکنrare برای کامپیوتررا  چه از Wi-Fi عمومی یا از اینترنت تلفن همراه استفاده کنید ، rareVpn آی پی شما را پنهان می کند تا امنیت شما هنگام استفاده از سایت ها بالا  برود . همچنین تمام داده های شما را رمزگذاری می کند تا شما را ناشناس نگه دارد و در تلفن همراه خود محافظت شوید.

فیلتر شکنrare پرسرعت بوده این برنامه با سرعت بالایی که دارد تمام سایت ها را به سرعت باز می کند. و تاثیر بدی روی سرعت اینترنت شما نخواهد گذاشت.برنامه هیچ اثر بدی بر سرعت اینترنت شما ندارد و هنگام دانلود برنامه های دیگر و یا فیلم ها سرعت شما را کاهش نمی دهد. به راحتی میتوانید هر فعالیتی را با خیال راحت انجام دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *