اموزش اتصال پایدار به فیلترشکن rog نسخه ی جدید


اموزش اتصال پایدار به فیلترشکن rog نسخه ی جدید 

دانلود فیلتر شکن rog برای گوشی های اندروید

به وسیله این برنامه شما می توانید هر محدودیتی را از بین ببرید و به سادگی به سایت های مسدود شده از هر کجا دسترسی پیدا کنید. علاوه بر آن نصب برنامه ها برای شما آسان می شود.تنها نیاز است برنامه مورد نظرتان را انتخاب کنید و با یک حرکت آن را نصب کنید. همچنین استفاده از این برنامه بر روی سرعت اینترنت شما تاثیر بدی نخواهد گذاشت بلکه باعث افزایش مرور شما میشود.از آنجایی که این برنامه سرور های بسیار باکیفیتی دارد. شما در هر کجا می‌ توانید از آن استفاده کنید و فرقی نمی‌ کند که از چه اینترنتی بهره می‌ برید. چون این فیلتر شکن قادر است. با همه اتصالات برای شما قدرت لازم برای از بین بردن فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت را فراهم کند.

فیلتر شکن rogرایگان بوده وهمانند تمام سرویس های وی پی ان دیگر این برنامه سرور های رایگانی را برای اتصال در اختیار شما قرار گذاشته است. تنها کافی است آن را بر روی گوشی های همراه خود نصب کنید. تا با سرعت بالا از ویژگی های گفته شده بهره ببرید. ولی شما میتوانید با خریداری نسخه مود شده از سرعت بیشتری بهره ببرید. و هم چنین سرور های متنوع تر نیز در اختیار شما قرار میگیرد.

فیلتر شکن rogبالینک مستقیم را میتوانید از این سایت تهیه ونصب کنید

فیلترشکنrogباامنیت است و اساس کار این فیلتر شکن برای اینکه شما بتوانید به خدمات مسدود شده دسترسی پیدا کنید. تغییر دادن موقعیت مکانی شما می‌ باشد. به این صورت که وقتی این فیلتر شکن را برای خود نصب می‌ کنید و به یکی از سرور های آن متصل می‌ شوید. موقعیت مکانی شما به صورت خودکار به سرور متصل شده شما تغییر پیدا می‌ کند. از این طریق دیگر افراد ناشناس نمی‌ توانند متوجه شوند که شما در چه مکانی قرار دارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *