رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعالs-vpn


رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعالs-vpn 

دانلود فیلتر شکن s-vpn  برای گوشی های اندروید

یکی از دلایل نصب فیلتر شکن‌ ها، محدودیت‌ های شدید موجود در اینترنت می‌ باشد. که ما فقط به وسیله این برنامه‌ ها می‌ توانیم این محدودیت‌ ها را از بین ببریم.یکی از فیلتر شکن‌ های مناسبی که در این زمینه می‌ تواند به ما کمک کند، برنامه s-vpn می باشد. که این موضوع به خاطر سرور های تازه نفس آن است. که کمک می‌ کند با تغییر پیدا کردن موقعیت مکانی خود بتوانیم هر سانسوری را از بین ببریم.

 فیلتر شکن s-vpn بادو نوع سرور 

پیشنهادی: اولین گزینه سرور های پیشنهادی می‌ باشد که سرور های پرسرعتی است. و این برنامه متناسب با موقعیت مکانی شما برایتان انتخاب می‌ کند. که بهتر است به این سرورها به صورت رایگان متصل شویم و محدودیت‌ ها را از بین ببرید.

همه: در گزینه بعدی همه سرور ها به صورت یکجا برای شما نمایش داده می‌ شود. که می‌ توانید ببینید در کشور هایی مانند فرانسه، آلمان، ژاپن، هلند و سنگاپور وجود دارد. که بر اساس دلخواه می‌ توانید به هر کدام از آن ها ضربه بزنید و متصل شوید.

فیلترشکن s_vpnبدون محدودیت

لازم به ذکر است که وقتی ما به صورت خودکار به این فیلتر شکن متصل می‌ شویم و اتصال ما به سرور های پرقدرت این برنامه ایجاد می‌ شود. می‌ توانیم بدون محدودیت فعالیت‌ های دلخواه خود را انجام دهیم. چون این فیلتر شکن محدودیت زمانی و مکانی ندارد و همچنین حجم سرور های آن تمام نخواهند شد

انجام بازی های نامحدود توسط فیلترشکن s-vpn 

 محبوب ترین بازی ها را بدون هیچ محدودیتی می توانید دانلود و بازی کنید. همچنین به شما امکان می دهد از سریع ترین سرعت شبکه برای دسترسی به شبکه در مناطق دیگر استفاده کنید و با سرعت بالا بازی های دلخواهتان را انجام دهید .

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *