دانلودفیلتر شکن seed نسخه جدید


دانلودفیلتر شکن seed نسخه جدید 

دانلودفیلتر شکن هوشمند و فعال seed برای اندروید

یکی از فیلتر شکن‌ های ساده موجود در کشور ما، همین برنامه است که دارای گزینه‌ های خیلی پیچیده نمی‌ باشد و هر گزینه‌ای که دارد به مرور راحت‌تر ما کمک می‌ کند.شما برای اینکه بتوانید به سادگی به یکی از سرور های رایگان این برنامه متصل شوید در ابتدا باید یک نام کاربری و رمز عبور شخصی برای خود قرار دهید. تا بتوانید از خدمات این فیلتر شکن استفاده کنید.پس از این کار کافی است بر روی گزینه استارت یا همان گزینه اتصال خودکار کلیک کنید و منتظر بمانید تا این برنامه سروری قوی و پایدار را برای شما انتخاب کند.

آیا فیلتر شکن seedVPN داده های ما را ایمن نگه می دارد؟!

فرقی ندارد که از سرور های رایگان یا پرمیوم این برنامه استفاده می‌ کنید چون در هر حال این فیلتر شکن برای شما اتصالی ایمنی ایجاد می‌ کند. و کمک می‌ کند تا بتوانید تمام داده‌ های خود را ایمن نگه دارید. یعنی هم می‌ توانید از اطلاعات موجود در گوشی همراه خود و هم از اطلاعاتی که در اینترنت دانلود کرده‌اید محافظت کنید.

فیلتر شکن seedبدون محدودیت در اختیارتان قرار میگیردتا به هر اندازه خواستید بدون هیچ محدودیتی از آن استفاده کنید در صورت مشاهده مشکل در اپلیکیشن، در ابتدا به بخش تنظیمات گوشی و سپس بخش اپلیکیشن ها مراجعه کنید و گزینه پاک کردن دیتا و حافظه پنهان را انتخاب نمایید. همچنین می توانید برنامه را حذف و دوباره نصب کنید.

فیلتر شکن seedپرسرعت دارای سرور های مختلف و پر سرعت از چندین کشور متفاوت است . که به صورت خودکار می توانید به سریع ترین سرورها بر اساس موقعیت مکانی خود متصل شوید و‌ از سایت های مسدود شده استفاده کنید. همچنین می توانید این مسئولیت را بر عهده برنامه بگذارید تا بطور انتخابی یک مکان و سرور پرسرعت را انتخاب و شما را متصل کند .

فیلتر شکن seedبالینک مستقیم را ازاین سایت میتوانید متصل شوید و به راحتی از آن استفاده کنید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *