دانلو فیلترشکن Stars vpn نسخه ی مود شده


دانلو فیلترشکن Stars vpn نسخه ی مود شده

رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن Stars vpn

یکی از گزینه‌ هایی که این فیلتر شکن را از برنامه‌ ها متمایز کرده است و باعث شده است که کاربران به نصب این فیلتر شکن روی بیاورند. رابط کاربری بسیار ساده این برنامه است. چون باعث می‌ شود کاربران بتوانند به راحتی از این برنامه استفاده کنند.علت این موضوع این است که این فیلتر شکن فقط یک گزینه اصلی دارد که اگر بر روی همان گزینه کلیک کنید. می‌ توانید اتصال خود را در یک چشم به هم زدن برقرار کنید و وقتی کار شما با این برنامه تمام شد کافی است بر روی همان گزینه دوباره ضربه بزنید.

اتصالی قوی بر روی سرور های پیشنهادی فیلترشکن stars vpn

وقتی که شما می‌ خواهید به سرور های این برنامه متصل شوید بهتر است که خودتان به صورت دستی سرورها را انتخاب کنید. و وقتی شما وارد لیست سرورها می‌ شوید در صدر این لیست سرور هایی را مشاهده می‌ کنید که به عنوان پیشنهادی برای شما قرار داده شده‌اند و سرعت و کیفیت بالاتری دارند. که بهتر است که از این نوع سرورها استفاده کنید، چون متناسب با نوع اینترنت شما تنظیم شده‌اند.البته این فیلتر شکن سرورهای دیگری دارد که سرعت آن ها به صورت دقیق در کنارشان نمایش داده شده است که در صورت نیاز می‌ توانید به آن کشورها متصل شوید.

فیلترشکنStars vpn با امنیت بالا 

یکی از مهم ترین خدماتی که این برنامه به شما ارائه میکند امنیت بالای آن است. این فیلتر شکن با پروتکل هایی که دارد به بهترین شکل اتصالات شما را رمزگذاری میکند و شما را از شر هکر ها آزاد خواهد کرد. هم چنین با سیاست هایی که این دستگاه دارد از حریم شخصی شما هم محافظت می کند.

در صورتی که در هنگام استفاده از اپلیکیشن متوجه شدید که وبسایت تحریمی توسط فیلتر سیستم گذر از تحریم  باز نمیشود ، ابتدا از اتصال صحیح خود به اینترنت و فعال بودن فیلتر شکن مطمئن شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *