رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال Sunstone


رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال Sunstone

دریافت فیلترشکن Sunstone برای ویندوز

آیا فیلتر شکنSunstone  VPN داده های ما را ایمن نگه می دارد؟!

فرقی ندارد که از سرور های رایگان یا پرمیوم این برنامه استفاده می‌ کنید چون در هر حال این فیلتر شکن برای شما اتصالی ایمنی ایجاد می‌ کند. و کمک می‌ کند تا بتوانید تمام داده‌ های خود را ایمن نگه دارید. یعنی هم می‌ توانید از اطلاعات موجود در گوشی همراه خود و هم از اطلاعاتی که در اینترنت دانلود کرده‌اید محافظت کنید.

فیلتر شکن‌ Sunstone یکی از بهترین نوع وی‌ پی‌ ان‌ ها هستند چون متناسب با محدودیت‌ ها طراحی شده‌اند و با نصب آن ها ما می‌ توانیم به خدمات مورد نیازمان دسترسی پیدا کنیم که پس از نصب این برنامه می‌ توانیم به خدمات دلخواهمان دسترسی پیدا کنیم.

مخفی شدن IP

ویژگی عالی که این فیلتر شکن دارد این است که موقعیت مکانی ما را کاملاً از دید افراد ناشناس پنهان می‌ کند و این کار را با تغییر دادن آدرس آی پی کشور ما که همان ایران است انجام می‌ دهد.به وسیله فیلتر شکنSunstone می توانید تمامی سایت هایی که در کشور شما مسدود است را رفع انسداد کنید .علاوه بر آن می توانید ویدیو هایی که در کشور شما دردسترس نیست را تماشا کنید و یا با سرعت بالا آن ها را با انواع کیفیت دانلود کنید .

فیلترشکنSunstone با نسخه ی جدیدرا که نصب کنید. می‌توانید باتمام اینترنت‌ ها سازگاری داشته باشید و شما با اینترنت‌ های همراه و حتی وای فای به این برنامه متصل شوید۰

فیلترشکنSunstone پرسرعت بوده  و به هیچ وجه سرعت اینترنت شما را کاهش نمی دهد . همچنین به راحتی می توانید به هر منبع دلخواهی بدون تاخیر یا از دست دادن سیگنال دسترسی پیدا کنید. این ربات پیشرفته پهنای باند بی پایانی را در اختیار کاربران خود قرار میدهد۰

فیلترشکنSunstone کم حجم بوده و شما نگران فضای اشغال شده ی خود در گوشی و کامپیوتر  خود نخواهید بود۰


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *