آموزش اتصال پایدار به فیلترشکن taj


آموزش اتصال پایدار به فیلترشکن taj

رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال taj

اگر دوست دارید بدون ردیابی شدن در کشور فعالیت‌ های خود را انجام دهید و مروری ایمن را تجربه کنید. این فیلتر شکن می‌ تواند یکی از گزینه‌ های عالی برای شما باشد چون اولین مرحله بعد از اتصال، موقعیت مکانی شما را کاملاً پنهان می‌ کند.این برنامه به کمک خدمات امنیتی با کیفیتی که دارد تضمین می‌ دهد که تمامی اطلاعات خصوصی شما دست نخورده باقی بماند. و هیچکس اجازه دسترسی به حریم خصوصی شما را نداشته باشد. تا بتوانید در بستری ایمن و مطمئن در اینترنت جستجو کنید و از خدمات بین‌ المللی لذت ببرید.علاوه بر ویژگی‌ های گفته شده یکی از قابلیت‌ های خوبی که این برنامه دارد این است که ما به هر اندازه که بخواهیم می‌ توانیم از این برنامه استفاده کنیم. بدون اینکه نیاز باشد هزینه‌ای بابت آن پرداخت کنیم. به صورتی که اتصال به این فیلتر شکن به صورت کاملاً رایگان انجام می‌ شود و فقط با یک ضربه می‌ توانیم به صورت نامحدود از این برنامه استفاده کنیم.

فیلتر شکنtaj برای ایرانسل و همراه اول مناسب بوده درضمن شما می‌ توانید بدون هیچ گونه سختی و به صورت مستقیم به قوی‌ ترین سرور موجود در برنامه متصل شوید. برای این کار کافی است که برنامه را اجرا کنید و سپس تنها با یک کلیک بر روی دکمه اتصال به صورت کاملاً اتوماتیک به کمک قابلیت اتصال خودکار از قوی‌ ترین سرور موجود در برنامه برخوردار شوید.

فیلتر شکنtaj باامکانات بالا یی که دارد و سرور هایی را در ایالات متحده، انگلستان، ژاپن، سنگاپور، آلمان، استرالیا، فرانسه، هلند، کانادا، هند به شما ارائه می دهد.شما می توانید به صورت خودکار یا دستی به هر یک از این سرورها در کشور مورد نظرتان اتصال پیدا کنید. به این گونه که پرسرعت ترین سرور را انتخاب می کند و با یک کلیک به آن متصل می شود.

فیلتر شکنtaj رایگان بودهدهمانطور که دربالا توضیح داده شد بدون هزینه نصب و اماده می‌شود


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *