دانلود فیلتر شکن tomato نسخه ی مود شده


دانلود فیلتر شکن tomato نسخه ی مود شده 

نحوه ی اتصال پایدار به فیلترشکن tomato

این فیلترشکن با ظاهر قرمزو خوشگلی که داره کلی هم خدمات برای کاربرانش داره که ما به بررسی خدمات آن می‌پردازیم

رفع محدودیت پیام رسان های مختلف

بهترین کاربردی که این فیلتر شکن برای شما دارد این است که می‌ توانید محدودیت‌ های مختلف که بیشتر بر خدمات خارجی اعمال شده است را از بین ببرید. و به تمام پیام رسان‌ های مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید. چون بیشتر کاربران برای ارتباط با دیگران از پیام رسان‌ های خارجی مانند تلگرام، واتساپ و اینستاگرام استفاده می‌ کنند. که به صورت طبیعی با اینترنت کشور ما فیلتر است. ولی وقتی به یکی از سرور های این برنامه متصل می‌ شویم چون آدرس آی پی ما تغییر می‌ کند به راحتی می‌ توانیم فیلتر و سانسور این برنامه‌ها را دور بزنیم.

دارای سرور های قوی حتی در کشور های دور افتاده

همانطور که در ابتدا گفته شد فیلتر شکن‌ های جدید خیلی بهتر می‌ توانند به ما کمک کنند چون دارای سرور های فعال و پایدارند. و گزینه خوبی که این برنامه دارد این است که در تمامی کشورها حتی در کشور های دور افتاده که دارای سرور است تا بتوانیم به آن ها متصل شویم.

علاوه بر ویژگی‌ های گفته شده یکی از قابلیت‌ های خوبی که این برنامه دارد این است که ما به هر اندازه که بخواهیم می‌ توانیم از این برنامه استفاده کنیم. بدون اینکه نیاز باشد هزینه‌ای بابت آن پرداخت کنیم. به صورتی که اتصال به این فیلتر شکن به صورت کاملاً رایگان انجام می‌ شود و فقط با یک ضربه می‌ توانیم به صورت نامحدود از این برنامه استفاده کنیم.

فیلترشکنtomato برای ایرانسل وهمراه اول مناسب میباشد

فیلترشکنtomato برای ویندوز و تمام گوشی های ایفون واندروید قابل استفاده است

فیلترشکنtomato بدون محدودیت وبه صورت شبانه روز دراختیار کاربر قرار میگیرد تا هرزمان ومکان بتوانید استفاده کنید

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *