اموزش فیلترشکن trenadm برای گوشی


اموزش فیلترشکن trenadm برای گوشی

دانلود فیلترشکن trenadm برای ايرانسل

اگر به دنبال یک فیلتر شکن به صرفه و تیت شده از هر لحاظ میگردید این فیلتر شکن قوی وپرسرعت رابهشما پیشنهاد میکنیم.

دسترسی به سرور های نامحدود فیلترشکن trenadm

بیش از 500 مکان اتصال پروکسی را در بیش از 50 کشور در سراسر آمریکا، انگلستان، اروپا، آسیا، استرالیا و هند فراهم می کند. به دلیل اینکه هیچ محدودیتی در انتخاب سرور ها وجود ندارد، می توانید مکان ها را هر چند بار که می خواهید مطابق با نیاز های خود تغییر دهید.

حفاظت از داده های شخصی با فیلترشکن trenadm

هر چیزی که با تلفن همراه خود توسط وای فای عمومی ارسال یا دریافت می کنید می تواند رهگیری شود . که باعث می شود اطلاعات شخصی شما مانند رمز های عبور، تصاویر، داده های برنامه و سایر اطلاعات خصوصیتان به دست هکر ها بیفتد . ولی این فیلتر شکن رایگان تمامی داده های شما را حفظ می کند تا با خیال راحت به مرور در سایت ها بپردازید

امنیت بی نظیر فیلترشکن trenadm

فیلتر شکن trenadm با استفاده از آخرین فناوری بهینه سازی اتصال و رمز گذاری درجه نظامی بالا ترین سطح اطمینان و امنیت را برای شما فراهم میکند. این وی پی ان تجربه ای بی نظیر و امن و مطمئن را به شما هدیه میکند.

با اپلیکیشن فیلترینگ هر سایت یا برنامه را به راحتی دور بزنید. به طور آزادانه در فضای اینترنت مرورگری کنید و سانسورینگ را به راحتی کنار بگذارید. همچنین به راحتی دیوار های امنیتی با دور بزنید.این وی پی ان هم چنین از فناوری محافظت شده از نشت DNS و IP میباشد و باعث میشود موقعیت جغرافیایی شما لو نرود. شما با استفاده از trenadm حریم خصوصی کاملا محافظت شده را تجربه خواهید کرد و هیچ سابقه ای از وب گردی شما در اینترنت باقی نخواهد ماند.باهمهی این توضیحات میتوانید باخیال راحت از این فیلتر شکن استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *