رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن vpn ikki


رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن vpn ikki

دانلود فیلتر شکن پرسرعت و ایمن vpn ikki

یکی از گزینه‌ هایی که این فیلتر شکن را از دیگر برنامه‌ ها متمایز کرده است و باعث شده است که کاربران به نصب این فیلتر شکن روی بیاورند. رابط کاربری بسیار ساده این برنامه است. چون باعث می‌ شود کاربران بتوانند به راحتی از این برنامه استفاده کنند.علت این موضوع این است که این فیلتر شکن فقط یک گزینه اصلی دارد که اگر بر روی همان گزینه کلیک کنید. می‌ توانید اتصال خود را در یک چشم به هم زدن برقرار کنید و وقتی کار شما با این برنامه تمام شد کافی است بر روی همان گزینه دوباره ضربه بزنید.

ویژگی‌ های فیلتر شکن ikki

اتصال راحت و سریع تنها با یک کلیک

استفاده نامحدود

عدم نیاز به ثبت‌ نام و وارد کردن اطلاعات شخصی

فعالیت ناشناس در فضای اینترنت

خصوصی‌ سازی فضای عمومی اینترنت

دسترسی به انواع بازی

عدم امکان ردیابی کاربران از طریق تغییر IP آن‌ ها

دسترسی به انواع بازی ها با فیلتر شکن ikki

این وی پی ان به شما کمک می کند تا بدون هیچ محدودیتی بازی های دلخواهتان را که قبلا به علت سرعت پایین یا فیلتر بودن به آن دسترسی نداشتید ، با سرعت بالا بر روی ویندوز یا گوشی خود نصب کنید . می توانید با پینگ عالی به بازی هایی از جمله پابجی دسترسی پیدا کنید.

فیلتر شکن ikkiمحافظت از نقطه اتصال WIFI

از ترافیک خود در هر شبکه WiFi و هات اسپات های عمومی محافظت کنید. هنگام استفاده از این فیلتر شکن اندروید می توانید دسترسی و ارتباطات خود به اینترنت را ایمن کنید.علاوه بر آن از خود در برابر هکرهایی که ممکن است ترافیک اینترنت شما را رهگیری کنند، محافظت کنید.

فیلترشکن ikkiسازگار با همه‌ی اینترنت ها

سرور های این برنامه به گونه ای در این فیلتر شکن قرار داده شده‌اند. که با تمام اینترنت‌ ها سازگاری داشته باشند و شما بتوانید با اینترنت‌ های همراه و حتی وای فای به این برنامه متصل شوید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *