دريافت نسخه ی مود شده فیلتر شکن vpn tunneldoom


دريافت نسخه ی مود شده فیلتر شکن tunneldoom

اموزش اتصال پایدار و قوی  به فیلترشکن vpn tunneldoom

برنامه tunneldoom فیلتر شکنی قابل اعتماد و پر سرعت است و تمام خواسته هایی که شما از یک وی پی ان ایده آل را دارید فراهم میسازد.این  وی پی ان بسیار سریع و ایمن است و در عین حال تمام خدماتش را رایگان ارائه میکند . نیاز به هزینه کردن نیست به همین دلیل یک فیلتر شکن محبوب در بین کاربران محسوب میشود. همچنین این فیلترشکن میتواند به سرعت فیلتر های مختلف را دور زده و دسترسی به سایت های مسدود و محدود شده را برای شما به ارمغان بیارد.همانطور که گفته شد این برنامه بسیار سریع است. و یکی از علت های پر سرعت بودن این وی پی ان پهنای باندی است که برای مرور به شما ارائه میکند.شما میتوانید از بیش از ۱۰۰ سرور ده کشور مختلف بهره ببرید و با وصل شدن به آن ها فیلترینگ را دور بزنید.این برنامه قابلیت اتصال هوشمند به خلوت ترین سرور را دارد. همچنین لیست سرور ها به صورت هوشمند به روزرسانی میشود.

فیلتر شکن tunneldoomبرای دانلود بازی

با این فیلتر شکن فوق العاده می توانید انواع بازی های فیلتر شده را دانلود کنید و با سرعت بالا ، بدون هیچگونه محدودیتی بازی کنید . علاوه بر آن برای بازی های بین منطقه ای و پخش ویدیو هیچ محدودیتی وجود ندارد.

فیلتر شکن tunneldoomباسروهای باکیفیت 

این فیلتر شکن دارای تعداد زیادی سرور از چندین کشور دنیا است که می توانید بر اساس سرعت هر کدام را که می خواهید انتخاب کنید . سپس به سادگی با لمس آن سرور یک اتصال ایمن برای گوشی همراه خود برقرار کنید. همچنین به راحتی می توانید اتصال خود را با ضربه ای دیگر قطع کنید و به یک سرور دیگر متصل شوید .

فیلتر شکن tunneldoomایمن

یکی از مهم ترین خدماتی که این برنامه به شما ارائه میکند امنیت بالای آن است. این فیلتر شکن با پروتکل هایی که دارد به بهترین شکل اتصالات شما را رمزگذاری میکند و شما را از شر هکر ها آزاد خواهد کرد. هم چنین با سیاست هایی که این دستگاه دارد از حریم شخصی شما هم محافظت می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *