رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال pia vpn


رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال pia vpn

دانلود فیلتر شکن pia vpn نسخه ی مود شده

فیلتر شکن‌ های جدید یک راه حل ساده برای دور زدن محدودیت‌ های شدید می‌ باشد. که با استفاده از آن ها می‌ توانیم انواع فیلترینگ‌ ها را دور بزنیم.فیلتر شکن جدیدی که می‌ خواهیم به شماره معرفی کنیم برنامه piaVPN می‌ باشد. که زیاد شناخته شده نیست اما خدمات بسیار عالی برای شما دارد این فیلتر شکن می‌ تواند یکی از بهترین گزینه‌ ها باشد تا آن را بر روی گوشی‌ های همراه خود نصب کنید. چون این برنامه از محیطی کاملا خصوصی استفاده می‌ کند. که کمک می‌ کند تا شما بتوانید در اینترنت مرور کنید و به هیچ عنوان ردیابی نشوید و بتوانید محدودیت‌ های شدید را دور بزنید.

فیلترشکن piaانجام بازی های جهانی

همچنین انجام بازی‌ های آنلاین موجود در کشور با این فیلتر شکن برای ما ممکن می‌ شود. چون این برنامه سرعت بالا و پینگ پایین را در اختیار ما قرار می‌ دهد. تا بتوانیم به راحتی انواع بازی‌ های آنلاین را بدون قطع و وصلی و به خطر افتادن اکانتمان انجام دهیم. علاوه بر آن نصب بازی های آفلاین خارجی هم برای ما ممکن می شود.

فیلترشکن pia باسرورهای باکیفیت

از آنجایی که این برنامه سرور های بسیار باکیفیتی دارد. شما در هر کجا می‌ توانید از آن استفاده کنید و فرقی نمی‌ کند که از چه اینترنتی بهره می‌ برید. چون این فیلتر شکن قادر است. با همه اتصالات برای شما قدرت لازم برای از بین بردن فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت را فراهم کند.

فیلترشکنpia باسرورهای رایگان 

همانند تمام سرویس های وی پی ان دیگر این برنامه سرور های رایگانی را برای اتصال در اختیار شما قرار گذاشته است. تنها کافی است آن را بر روی گوشی های همراه خود نصب کنید. تا با سرعت بالا از ویژگی های گفته شده بهره ببرید. ولی شما میتوانید با خریداری نسخه مود شده از سرعت بیشتری بهره ببرید. و هم چنین سرور های متنوع تر نیز در اختیار شما قرار میگیرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *