لینک مستقیم نصب فیلتر شکن اندروید جدید


لینک مستقیم نصب فیلتر شکن اندروید جدید

فیلتر شکن جدید برای گوشی همراه + رایگان

به وسیله یک فیلتر شکن فوق العاده که برای استفاده کردن از آن کافیست دکمه اتصال را فشار دهید، می توانید محدودیت ها را از بین ببرید. با این کار شما به سریع ترین سرور این برنامه ها وصل خواهید شد و وارد دنیای نامحدود و پرسرعت اینترنت می شوید. فیلتر شکن های جدید سبب میشود که شما موقعیت جغرافیایی را دور بزنید و از هر امکاناتی که به دلیل فیلترینگ از شما گرفته شده است، لذت ببرید.

حفاظت از اطلاعات شما و مروری ناشناس

شما هنگام استفاده از وی پی ان های جدید و مطمئن کاملاً ناشناس هستید و از اطلاعات شما محافظت می شود .
این ویژگی به واسطه پروتکل های پیشرفته این انجام میشود . که باعث میشود هنگام استفاده از برنامه IP شما به یک آی پی جعلی تغییر پیدا کند و مرور شما به صورت ناشناس باقی بماند. این ویژگی سبب میشود هنگام استفاده از فیلتر شکن کسی از موقعیت جغرافیایی شما مطلع نشود.
همچنین اتصالات شما را رمزگذاری میکند تا تبدیل به یک اتصال قوی و غیر قابل نفوذ شود.

سرعت بالا با بهترین سرور ها

اگر به دنبال برنامه ای با سرور های عالی هستید که سرعت اتصال شما را افزایش دهد. و موجوب سهولت گشت و گذار در سایت ها و برنامه های فیلتر شده شود بهترین گزینه برای شما نصب فیلتر شکن خواهد بود.
همچنین برنامه های جدید از سرور های متعدد با بهترین کیفیت برخوردار است . که موجب پهنای باند نامحدود و افزایش سرعت شما میشوند.

پشتیبانی قوی فیلتر شکن های اندروید

از یک تیم پشتیبانی حرفه ای برخوردار است که آماده ی پاسخگویی به مشکلات کاربران در بیست و چهار ساعت روز هستند. شما میتوانید در صورت وجود مشکل با این تیم پشتیبانی تماس برقرار کرده و مشکل را در میان بگذارید. سپس در سریع ترین زمان ممکن پاسخ مشکل را دریافت خواهید کرد.
بنابراین با نصب یک فیلتر شکن اندروید و جدید بر روی گوشی همراه خود می توانید از تمام امکانات گفته شده بهره ببرید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *