دانلود جدیدترین فیلتر شکن قوی در ایران بدون قطعی


دانلود جدیدترین فیلتر شکن قوی در ایران بدون قطعی

دانلود فیلتر شکن رایگان برای اندروید

یکی از بهترین گزینه های برای دسترسی به موارد محدود شده فیلتر شکن های جدید است که در بازار برای دسترسی روزانه شما موجود است. که تمامی انتظاراتی که شما از یک برنامه ایده آل دارید را براورده میکند. شما با استفاده از این برنامه ها دیگر نگران حریم خصوصی خودتان نخواهید بود. چرا که به حفظ حریم خصوصی کاربران معروف هستند.
علاوه بر موارد گفته شده وی پی ان های قوی متعهد میشوند که تحت هیچ شرایطی اطلاعات و سوابق مرور کاربران را منتشر نکند و حافظ حقوق آن ها باشند.

خدمات رایگان

تمامی خدمات این برنامه رایگان میباشد و شما برای بهره مندی از این خدمات و ویژگی ها نیازی به هزینه کردن نخواهید داشت. برای استفاده از این وی پی ان کافیست که تنها نسخه جدید آن را نصب و راه اندازی کنید. سپس با فشردن دکمه اتصال وارد دنیای بدون محدودیت اینترنت شوید.

ارائه بهترین خدمات با جدید ترین فیلتر شکن ها

این برنامه بهترین خدمات را به کاربرانش ارائه میکند. برای مثال با سرور های بی نظیری که دارد بهترین خروجی سرعت را به کاربران ارائه میکند. همچنین با رمزگذاری اتصالات شما موجب میشود که اتصالی ایمن و قدرتمند داشته باشید. همچنین به شما کمک می کند که به هر محتوایی که به دنبال آن هستید و به دلیل محدودیت جغرافیایی به آن دسترسی ندارید دسترسی پیدا کنید و از آن استفاده کنید.
گفتنی است شما برای اتصال به این برنامه نیازی به سرعت بالا و یا نوع خاصی از اینترنت را ندارید. به گونه ای که برنامه با تمامی داده های اینترنت مانند 3G و 4G وای فای و … کار می کند.

Image result for new vpn

پشتیبانی قوی

تمام فیلتر شکن های جدید، بهترین خدمات پشتیبانی را به شما ارائه میکند تا مروری راحت و ایمن تر داشته باشید. به صورتی که از یک تیم پشتیبانی بسیار قوی برخوردار است. که به شما در صورت بروز مشکل کمک خواهد کرد و به صورت ۲۴ ساعته آماده ی ارائه خدمات است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *