دانلود رایگان فیلتر شکن برای همراه اول جدید


دانلود رایگان فیلتر شکن برای همراه اول جدید

فیلتر شکن سریع و ایمن برای گوشی های اندروید

برای از بین بردن محدودیت ها در گوشی هایی با سیم کارت همراه اول می توانید از فیلتر شکن های مختلف استفاده کنید. که با خدمات بینظیری که به صورت رایگان برای کاربران ارائه میکند بسیار محبوب شده اند. این برنامه ها به شما کمک میکند که بتوانید با سیم کارت های همراه اول و با هر نوع اینترنتی به هر محتوایی که در اینترنت به دنبال آن هستید دسترسی پیدا کنید. و با دور زدن محدودیت های جغرافیایی این امکان را برای خودتان فراهم کنید که به راحتی گشت و گذار در یک اینترنت نامحدود را تجربه کنید.

امنیت تضمین شده با فلیتر شکن برای همراه اول

وی پی ان هایی که برای همراه اول طراحی شده است، از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. به همین دلیل این برنامه ها به یکی از برترین فیلتر شکن های سریع و بدون محدودیت در سراسر کشور تبدیل شده اند. و با پروتکل های امنیتی بسیار ایمنی که دارند، باعث می شود که این امکان برای شما فراهم شود تا بتوانید با خیال راحت در اینترنت گشت و گذار کنید. علاوه بر موارد گفته شده، با رمزگذاری اتصالات شما باعث میشوند که شما اتصالی ایمن و غیر قابل نفوذ داشته باشید. و از شر حملات هکر ها در امان باشید.

Image result for فیلتر شکن برای همراه اول

پنهان شدن موقعیت مکانی شما با سرور های فیلتر شکن همراه اول

فیلتر شکنی که برای گوشی هایی با سیم کارت همراه اول ساخته شده اند، امکاناتی را برای شما فراهم میکنند. که شما میتوانید با استفاده از آن ها کاملا ناشناس و خصوصی باقی بمانید. یکی از این ویژگی ها تغییر موقعیت مکانی شما هنگام استفاده از سرور های این برنامه ها می باشد. به صورتی که با تغییر IP شما به سروری که به آن متصل شده اید موجب پنهان شدن موقعیت مکانی شما میشود. همین موضوع سبب میشود که با متصل شدن به سرور های این فیلترشکن ها و استفاده از آن ها کاملا مروری ایمن را تجربه کنید. چرا که با استفاده از این برنامه ها و اتصال به هر نوع اینترنتی، فعالیت های شما قابل ردیابی نخواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *