تنها فیلتر شکن فعال در ایران


تنها فیلتر شکن فعال در ایران

دانلود فیلتر شکن پرقدرت برای اندروید و آیفون

به خاطر محدودیت هایی که در کشورمان وجود دارد تمامی فیلتر شکن ها قادر به دور زدن این محدودیت‌ ها نیستند و بسیاری از آن ها از کار افتاده اند. فیلتر شکنی در این شرایط قدرت کافی را برای دور زدن محدودیت ها دارد که یک سری ویژگی های خاص را داشته باشد. که در ادامه به بررسی این ویژگی ها خواهیم پرداخت و به شما در انتخاب یک فیلتر شکن فعال که در کشورمان از کار نمی افتد، کمک خواهیم کرد.
چند ویژگی مهم فیلتر شکن فعال و عالی برای انتخاب شما به شرح زیر است:

سرور های پرقدرت و پر تعداد

یکی از ویژگی هایی که سبب ایجاد اتصالی بهتر و با کیفیت بالا تر می شود، وجود سرور های متعدد و با کیفیت می باشد. سرور های متعدد از آنجایی که انتخاب گسترده ای برای کاربران فراهم می کنند. به همین دلیل سرور ها دیگر به علت حجم بیش از اندازه‌ی ارتباطات با سرور ها از کار نمی افتند. و اگر به هر دلیل دیگری هم از کار افتادند، شما می توانید با سرور دیگر آن را جایگزین کنید. بنابراین در این شرایط فیلتر شکنی از قدرت بیشتری برخوردار خواهد بود که از سرور های با کیفیت تر و پر تعداد تری برخوردار باشد.

مصرف کم باتری و حجم اینترنت

امروزه بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار اینترنت زیادی را مصرف می کنند. و شما را مجبور به خرید بسته های اینترنتی می کنند. در نتیجه شما اگر می خواهید مروری به صرفه و بهینه داشته باشید باید فیلتر شکنی را انتخاب کنید که از حجم مصرفی کمتری برخوردار باشد. و علاوه بر آن با همه نوع اتصال های داده کار کند و نیازی به نوع خاصی از اتصالات داده نداشته باشد. همچنین بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار باتری شما را بسیار مصرف می کنند. که این موضوع سبب آسیب به دستگاه شما می شود. بنابراین هنگام انتخاب فیلتر شکن باید به این مورد هم دقت داشته باشید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *