دریافت فیلتر شکن 10k vpn با لینک مستقیم


دریافت فیلتر شکن 10k vpn با لینک مستقیم 

نحوه ی اتصال پایدار به فیلترشکن 10k vpn

فیلتر شدن برنامه هایی مثل تلگرام ، اینستاگرام، یوتیوب و دیگر شبکه های اجتماعی محبوب، مردم به فکر راهی برای باز کردن آن هستند که فیلترشکن 10k vpn این امکان را برای شما فراهم می‌کند. به گونه ای که به راحتی می توانید این برنامه را نصب و روشن کنید. و از تمام برنامه های مسدود شده در یک چشم به هم زدن استفاده کنید.این برنامه با سرعت بالایی که دارد تمام سایت ها را به سرعت باز می کند. و تاثیر بدی روی سرعت اینترنت شما نخواهد گذاشت.

گشت و گذار نامحدود در وب با فیلتر شکن 10k vpn

فیلتر شکن 10k vpn  مرور شما در سایت ها را محدود نمی کند. یعنی شما می توانید در هر زمان و هر کجا که باشید به هر موردی که میخواهید دسترسی داشته باشید. و به هیچ عنوان بر سرعت اینترنت شما تاثیر نمی گذارد. همچنین با بهترین کیفیت و امکانات می توانید موارد دلخواه خود را دانلود و آپلود کنید.

تغییر سرور به صورت خودکار در برنامه 10k vpn

وقتی شما وارد محیط کاربری این برنامه می‌ شوید و می‌ خواهید به صورت خودکار از این فیلتر شکن و سرور هایش استفاده کنید. تنها کافی است بر روی گزینه موجود در این برنامه کلیک کنید. وقتی این کار را انجام می‌ دهید این فیلتر شکن تمامی سرورها را با یکدیگر مقایسه می‌ کند. تا یکی از پرسرعت‌ ترین آن ها را برای شما انتخاب کند.هنگامی که ترافیک بر روی این برنامه زیاد باشد این فیلتر شکن به صورت خودکار تمامی سرورها را مقایسه می‌ کند. تا یکی از کشور های کم ترافیک و سریع را برای شما انتخاب کند. این کار ممکن است کمی زمان بر باشد اما قطعاً اتصالی قوی برای شما ایجاد می‌ شود که شما بتوانید با سرعت بالا به تماشای فیلم و سریال های خود بپردازید .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *