نحوه‌ی نصب فیلتر شکن Atlanta بدون محدودیت


نحوه‌ی نصب فیلتر شکن Atlanta بدون محدودیت

اتصال پایدار فیلتر شکن Atlanta

فیلتر شکن Atlanta یکی از برنامه‌ های کاربردی در کشور ما می‌ باشد که علاوه بر سرور های پرسرعت دارای پروکسی‌ های پایدار می‌ باشد. که با اتصال به آن ها ما می‌ توانیم انواع محدودیت‌ ها را از بین ببریم.در نتیجه می‌ توانید این فیلتر شکن را بر روی دستگاه‌ های اندرویدی و حتی آیفون خود نصب کنید. تا با استفاده از آن به خدمات جهانی دست پیدا کنید.وقتی که شما می‌ خواهید به سرور های این برنامه متصل شوید بهتر است که خودتان به صورت دستی سرورها را انتخاب کنید. و وقتی شما وارد لیست سرورها می‌ شوید در صدر این لیست سرور هایی را مشاهده می‌ کنید که به عنوان پیشنهادی برای شما قرار داده شده‌اند و سرعت و کیفیت بالاتری دارند. که بهتر است که از این نوع سرورها استفاده کنید، چون متناسب با نوع اینترنت شما تنظیم شده‌اند.البته این فیلتر شکن سرورهای دیگری دارد که سرعت آن ها به صورت دقیق در کنارشان نمایش داده شده است که در صورت نیاز می‌ توانید به آن کشورها متصل شوید.

ویژگی‌ های فیلتر شکن Atlanta 

اتصال راحت و سریع تنها با یک کلیک

استفاده نامحدود

عدم نیاز به ثبت‌ نام و وارد کردن اطلاعات شخصی

فعالیت ناشناس در فضای اینترنت

خصوصی‌ سازی فضای عمومی اینترنت

عدم امکان ردیابی کاربران از طریق تغییر IP آن‌ ها

 فیلترشکن  Atlanta نسخه پرمیوم

برای برخورداری از بهترین و به روز ترین خدمات وی پی ان شما می‌ توانید نسخه پرمیوم برنامه را خریداری کنید. تا از سرورهای اختصاصی با قدرت بسیار بالا و پایدار لذت ببرید و به کمک آن حتی شدید ترین محدودیت‌ های اینترنتی را به سادگی از بین ببرید.

فیلتر شکن atlanta قابلیت اتصال با تمام اینترنت ها

ما با تمام اینترنت‌ های موجود در کشور خود می‌ توانیم اتصالی قوی برای خود ایجاد کنیم. همچنین لازم به ذکر است که این برنامه دارای سرور های مخصوص برای اینترنت ایرانسل و همراه اول است تا ما بتوانیم به راحتی به آن ها متصل شویم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *