اموزش اتصال وی پی ان Mearpy vpn


اموزش اتصال وی پی ان Mearpy vpn

نحوه ی نصب فیلترشکن Mearpy vpn برای تبلت

اگر به دنبال راه حلی هستید که با استفاده از آن بتوانید تمام محدودیت های اعمال شده بر اینترنت را دور بزنید. برنامه Mearpy vpn  پاسخ تمام مشکلات و نیازهای شما خواهد بود. این وی پی ان، فیلتر شکنی باقدرت و سرعت بالاست که تمام ویژگی هایی که از یک فیلتر شکن خوب انتظار دارید را یکجا داراست. بنابراین با با دانلود این برنامه می توانید یک فیلتر شکن کامل و بدون محدودیت را داشته باشید.با استفاده از این برنامه می توانید به تمامی سایت ها و برنامه های مسدود شده و محتوای آنها دسترسی داشته باشید. و از این طریق مشکلات روزمره اینترنتی خود را حل کنید. همچنین یکی از بهترین فیلتر شکن های خوب رایگان موجود در بازار می باشد.

مرور ناشناس و ایمن با  فیلتر شکن Mearpy vpn

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک فیلتر شکن خوب باید آن را دارا باشد، امنیت بالا می باشد. به این معنا که باید به کاربر بهترین خدمات امنیتی را ارائه کند. این وی پی ان یکی از ایمن ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. که خدمات امنیتی مختلفی را به کاربران ارائه میکند.یکی از این اقدامات امنیتی فراهم کردن بستری است که شما با استفاده از آن می توانید مروری ناشناس و ایمن داشته باشید. بدین منظور، آی پی شما را هنگام اتصال به سرور هایش پنهان میکند و آی پی سروری که به آن متصل هستید را به عنوان آی پی حقیقی شما معرفی می کند. بدین منظور فعالیت های آنلاین شما دیگر قابل ردیابی نخواهد بود. و شما از اینترنت ایمن و نامحدود و ناشناس لذت خواهید برد.

اتصال به سرور های مختلف با فیلترشکن Mearpy vpn

شما فقط کافی است سرور دلخواهتون را از هر کشوری که می خواهید انتخاب کنید و بر روی آن ضربه بزنید . یا این کار را به برنامه بسپارید تا یک سرور قدرتمند را برای شما به صورت خودکار انتخاب کند تا به برنامه اتصال پیدا کنید . هر موقع که خواستید می توانید این اتصال را قطع کنید یا به یک پروکسی دیگر متصل شوید .

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *