دانلودفیلتر شکن partner برای تلگرام


دانلودفیلتر شکن partner برای تلگرام 

نصب فیلتر شکن partner بدون محدودیت

روزانه بر تعداد فیلتر شکن‌ های موجود در کشور افزوده می‌ شود و این موضوع فقط به خاطر محدودیت‌ هایی است که بر کشور ایران اعمال شده است. و ما فقط با نصب یک فیلتر شکن ایمن و سریع می‌ توانیم بر این فیلترینگ‌ ها غلبه کنیم. یکی از فیلتر شکن‌ های جدیدی که در کشور ما وجود دارد برنامه partner نام دارد. که می‌ توانیم آن را به راحتی برای دستگاه‌ های اندرویدی خود نصب کنیم.

انتخاب سرورهای فیلتر شکن partner

همچنین یکی از قابلیت‌ های خوبی که این فیلتر شکن دارد این است که اگر شما حس کردید یک سرور برایتان خوب کار می‌ کند و مناسب با موقعیت مکانی شما است. می‌ توانید آن را وارد لیست سرور های مورد علاقه کنید و هر زمان که به آن نیاز داشتید به سرعت اتصال خود را ایجاد کنید. پس از اینکه از طریق روش‌ های گفته شده به این فیلتر شکن قدرتمند متصل شدید، می‌ توانید به صورت نامحدود از سرور های آن استفاده کنید. چون این نوع سرورها محدودیت حجمی ندارند و به هر اندازه که بخواهید می‌ توانید به آن ها متصل شوید و فیلترینگ‌ های موجود در کشور را از بین ببرید.همچنین این برنامه می‌ تواند با ایجاد بستری ایمن به امنیت دستگاه شما نیز کمک کند.

امکان حذف داده های ذخیره شده با فیلتر شکن partner

امنیت حریم خصوصی شما موضوعی بسیار مهم و ضروری است. که اگر یک فیلتر شکن آن را رعایت نکند نمی‌ توانید از خدمات جهانی با خیال راحت استفاده کنید.اما این برنامه برای اینکه بتواند خیال شما را از بابت حریم خصوصیتان راحت کند اقدامات گوناگونی را در نظر گرفته است. ضمن اینکه قابلیتی را ایجاد کرده است که شما می‌ توانید به راحتی داده‌ های ذخیره شده در این برنامه را حذف کنید. تا آسیب پذیری شما در برابر خطرات احتمالی تا حد زیادی کاهش پیدا کند و بتوانید مروری مطمئن و به دور از نظارت را داشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *