رفع محدودیت با فیلتر شکنlumos


رفع محدودیت با فیلتر شکنlumos

دانلود فیلتر شکن lumos

ما یکی از سریع‌ ترین سرویس ها در جهان را به شما ارائه می‌ کنیم و تلاش می‌ کنیم تا شما سرعت‌ های شگفت‌ انگیز را نیز تجربه کنید. برای دستیابی به آن، ما یک ویژگی انتخاب خودکار سرور داریم که شما را به صورت خودکار به بهترین سرور متصل می کند.همچنین اگر اتصال اینترنت شما قطع شود، برنامه ما با ویژگی های هوشمندی که دارد اتصال شما را قطع می کند، سپس دوباره شما را به یک سرور دیگر متصل می کند. این ویژگی حفظ حریم خصوصی شما را تضمین می کند.برای دریافت سرعت شگفت انگیز، حریم خصوصی، ثبات و امنیت مورد اعتماد در سراسر جهان می توانید فیلتر شکن را نصب کنید. به گونه ای که این برنامه به شما امکان می دهد از محدودیت های جغرافیایی و سانسور عبور کنید و در عین حال نهایت امنیت و حریم خصوصی آنلاین را به شما می دهد.

فیلتر شکن lumosبدون محدودیت است این برنامه میتواند به راحتی پاسخگوی نیاز های روزمره شما باشد. برای مثال میتوانید با این برنامه به صورت آنلاین ویدیو تماشا کنید. به راحتی بازی کنید و از اینترنت پرسرعت و نامحدود استفاده کنید و از آن لذت ببرید.این برنامه به شما برای وب گردی با ایمنی بالا و مرور خصوصی و ناشناس کمک میکند.

فیلتر شکن lumosباامنیت بالابه شما کمک می‌کند بدون هیچ نگرانی از به خطر افتادن اطلاعات گوشی خود این فیلتر شکن امن و پرسرعت رانصب کرده وبه کارهای روزمره خود رسیدگی کنید

فیلتر شکن lumosپرسرعت است این برنامه به واسطه ی سرعت بالایی که دارد به یک فیلتر شکن خوب برای بازی کردن تبدیل شده است. چرا که باعث افت سرعت و افزایش پینگ شما نمیشود. بلکه بالعکس سرعت شما را هنگام بازی افزایش، و پینگ شما را کاهش میدهد. و تجربه ای بی نظیر از بازی کردن را به شما هدیه می کند. بنابراین کافی است این برنامه را نصب و از امکانات بی نظیرش بهره ببرید.

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *