لنترن، فیلتر شکن قوی سامسونگ


لنترن، فیلتر شکن قوی سامسونگ

دانلود فیلتر شکن رایگان Lantern برای گوشی همراه + نسخه جدید

ما می‌ خواهیم در این پست به شما یک فیلتر شکن پرسرعت و قوی برای گوشی های اندرویدی شما معرفی کنیم. که با نصب این فیلتر شکن و اتصال به سرورهای پرسرعتش، به سادگی می توانید هر محدودیتی را از بین ببرید. و به برنامه و پیام رسان های دلخواه خود دسترسی پیدا کنید. این فیلتر شکن عالی لنترن نام دارد. که اگر آن را برای خود نصب کنید، به سادگی می توانید تمام سایت های موجود در کشور و خارج از کشور را در یک چشم به هم زدن باز کنید.

سرور های سریع و نامحدود فیلتر شکن لنترن پس از نصب در گوشی های اندرویدی

این فیلتر شکن بیشتر برای گوشی های اندرویدی مناسب است و شما می توانید آن را بر روی گوشی هایی مانند سامسونگ نصب کنید. و از سرعت بالایی که این برنامه در اختیار شما قرار می دهد لذت ببرید. زیرا این برنامه دارای سرور های پرسرعتی از کشور های مختلف است و تمام این سرور ها سرعت عالی و نامحدودی را در اختیار شما قرار می‌ دهند. که می‌ توانید از آن ها به سادگی استفاده کنید.

Screenshot image

ارائه خدمات رایگان توسط برنامه Lantern

هرچند که فیلتر شکن های پولی از کیفیت بهتر و امنیت بالاتری برخوردار هستند. اما بیشتر کاربران به دنبال برنامه ای هستند که بهترین خدمات را با کمترین هزینه به آن ها ارائه کند. و اگر بخواهیم به طور کلی نگاهی به فیلتر شکن های موجود در بازار بیندازیم، بسیاری از فیلتر شکن های رایگان، از خدمات با کیفیتی برخوردار هستند. بنابراین اگر به دنبال فیلتر شکن رایگان می‌ گردید باید تمامی جوانب را در نظر داشته باشید. به طوری که این فیلتر شکن یکی از بهترین گزینه های شما خواهد بود. فقط کافی است آن را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید.

محافظت به صورت خصوصی

فیلتر شکن نام برده شده از حریم خصوصی شما محافظت می کند و با رمزگذاری داده های شخصی شما، از به خطر افتادن اطلاعاتتان جلوگیری می‌ کند. همچنین وقتی این فیلتر شکن را بر روی گوشی های همراه خود نصب می کنید، باعث می شود که یک آدرس آی پی جدید برای شما ایجاد شود. تا از ردیابی شدن شما جلوگیری شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *