نصب فیلتر شکن Right vpn برای ايرانسل


نصب فیلتر شکن Right vpn برای ايرانسل

نصب فیلتر شکن Right vpn بدون محدودیت

اگر به دنبال راهی هستید که با استفاده از آن بتوانید محدودیت‌ های اعمال شده در اینترنت را دور بزنید. و به محتوای سایت ها و برنامه های فیلتر شده دسترسی داشته باشید. استفاده از فیلتر شکن ها یکی از مهم‌ترین راه‌ حل های ممکن خواهد بود. برنامه Right vpn فیلتر شکنی عالی و با قدرت بالاست. که می تواند بهترین گزینه شما به عنوان فیلتر شکن دستگاهتان باشد. این برنامه با امکانات و امتیازات بی نظیری که به کاربران خود ارائه میکند، از محبوبیت بالایی برخوردار میباشد. و امروزه بیش از چند هزار کاربر این برنامه را نصب کرده اند.

قابلیت kill switch با فیلترشکن Right vpn

یکی دیگر از نکات قابل توجه در مورد این برنامه امنیت بسیار بالای آن می باشد. این برنامه در راستای جلب رضایت کاربران خود اقدامات و خدمات گوناگونی را به آنها ارائه می‌کند. یکی از مهمترین خدماتی که در راستای افزایش رضایت کاربران انجام می دهد، اقدامات امنیتی می باشد. این اپلیکیشن از چندین پروتکل امنیتی مختلف استفاده می‌کند. از جمله اقدامات امنیتی این برنامه استفاده از قابلیت kill switch می باشد. این قابلیت که یکی از مهمترین قابلیت های امنیتی می‌باشد. بدین گونه کار می‌کند که اگر به هر دلیلی اتصال شما به سرور ها به صورت ناگهانی و غیرمنتظره قطع شود. برنامه علاوه بر اتصال شما به سرور های برنامه، اینترنت شما را نیز قطع خواهد کرد. و بدین ترتیب از دستگاه و اطلاعات شما محافظت خواهد کرد. چرا که با قطع شدن اینترنت دیگر اشخاص ثالث، قابلیت دسترسی به دستگاه و اطلاعات شما را نخواهند داشت.

تماشای انواع فیلم ها با فیلتر شکن Right vpn

با این فیلتر شکن به سرعت و با بهترین کیفیت دانلود می توانید هر فیلم و سریالی را بدون سانسور تماشا یا هر کاری را که می‌خواهید انجام دهید. اصلا لازم نی نگران کاهش سرعت اینترنت خود باشید زیرا این فیلتر شکن به راحتی متصل می شود و هیچ اثری بر روی اینترنت شما نمی گذارد تا بتوانید با پهنای باند نامحدود مرور کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *