رفع محدودیت ازطریق وی پی ان سپر پروکسی


رفع محدودیت ازطریق وی پی ان سپر پروکسی

اتصال سریع و پایدار به وی پی ان پروکسی

علت اینکه می‌ خواهیم در اینجا این برنامه را معرفی کنیم به این علت است که به شما کمک می‌ کند تا بتوانید محدودیت‌ ها را به راحتی دور بزنید.

فیلتر شکن سپر پروکسی پرسرعت 

این VPN از سرعت سریع بالایی برخوردار است و به هیچ وجه سرعت اینترنت شما را کاهش نمی دهد . همچنین به راحتی می توانید به هر منبع دلخواهی بدون تاخیر یا از دست دادن سیگنال دسترسی پیدا کنید. این ربات پیشرفته پهنای باند بی پایانی را در اختیار کاربران خود قرار میدهد.

فیلتر شکن سپر پروکسی سرورهای گوناگون

این فیلتر شکن دارای انواع مختلفی از سرور ها است که به راحتی می توانید در هرکجا به هر سروری که مد نظرتان است به صورت دستی یا خودکار متصل شوید و با سرعتی زیاد به وب سایت های مورد نظرتان بدون هیچ محدودیتی دسترسی پیدا کنید و نهایت لذت را ببرید.پس از متصل شدن به سرور مورد نظرتان مسیر تمام اطلاعات برگشتی از اینترنت طبق ادرس سرور تغییر پیدا میکند. که باعث می شود به خدمات سراسر جهان دسترسی پیدا کنید و انواع سایت های مسدود شده را رصد کنید.

فیلتر شکن‌ سپر پروکسی امن

سرویس وی پی ان به شما کمک میکند وقتی محتوایی محرمانه را پخش میکنید ناشناس بمانید. با سپر پروکسی از قوی ترین رمز گذاری وب و سرعت دانلود و پخش سریع و از سیستم بدون ورود به سیستم لذت ببرید. مهم نیست که در کجای کره خاکی وجود دارید با این وی پی ان از سرعت بالا و امنیت انلاین قوی لذت ببرید. از نگرانی های مربوط به حریم خصوصی دور بمانید و با خیالی راحت به گشت و گذار در فضای اینترنت بپردازید.شما میتوانید با این فیلتر شکن از هویت و حریم شخصی آنلاین خود محافظت کنید و پشت یک اتصال امن در هر دستگاهی پنهان شوید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *