رفع محدودیت ازطریق وی پی ان هوشمند و فعال safeshell


رفع محدودیت ازطریق وی پی ان هوشمند و فعال safeshell

اموزش اتصال پایدار به فیلترشکن پرسرعت و  قوی safeshell

شما می‌ توانید بدون هیچ گونه سختی و به صورت مستقیم به قوی‌ ترین سرور موجود در برنامه متصل شوید. برای این کار کافی است که برنامه را اجرا کنید و سپس تنها با یک کلیک بر روی دکمه اتصال به صورت کاملاً اتوماتیک به کمک قابلیت اتصال خودکار از قوی‌ ترین سرور موجود در برنامه برخوردار شوید.البته لازم به ذکر است که این برنامه گاهی با برخی از اینترنت‌ ها کار نمی‌ کند و شما مجبور هستید چندین بار سرورها را جابجا کنید تا بالاخره متصل شویداین برنامه به کمک خدمات امنیتی با کیفیتی که دارد تضمین می‌ دهد که تمامی اطلاعات خصوصی شما دست نخورده باقی بماند. و هیچکس اجازه دسترسی به حریم خصوصی شما را نداشته باشد. تا بتوانید در بستری ایمن و مطمئن در اینترنت جستجو کنید و از خدمات بین‌ المللی لذت ببرید.این فیلتر شکن برنامه های پینگ کم را به شما معرفی می کند تا با سرعت بالا دانلود کنید .همچنین پینگ کم را برای بازی های آنلاین موبایل شما ارائه می دهد . علاوه بر آن عملکرد رفع تاخیر را برای بهبود ms و افزایش عملکرد بازی ارائه می دهد و تأخیر بازی‌ های آنلاین را کم می کند .

فیلتر شکنsafeshell باسرورهای قوی

فیلتر شکن‌ های جدید خیلی بهتر می‌ توانند به ما کمک کنند چون دارای سرور های فعال و پایدارند. و گزینه خوبی که این برنامه دارد این است که در تمامی کشورها حتی در کشور های دور افتاده دارای سرور است تا بتوانیم به آن ها متصل شویم

فیلتر شکنsafeshell پرسرعت 

این برنامه بسیار سریع است. و یکی از علت های پر سرعت بودن این وی پی ان پهنای باندی است که برای مرور به شما ارائه میکند.دارای رابط کاربری ساده و کاربردی است.

فیلتر شکنsafeshell کم حجم بوده و با اینکه فضای کمی اشغال میکند ولی خدمات ارزنده ای را انجام می‌دهد.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *