دانلود vpn 1click برای گوشی


دانلود vpn 1click برای گوشی

رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال 1clic

فیلتر شکنی که می‌ خواهیم در اینجا درباره آن صحبت کنیم، برنامه VPN1clic می‌ باشد. که یکی از خصوصیت‌ هایی که دارد این است که برای گوشی‌ های آیفون و اندروید در دسترس است. که می‌ توانید برای گوشی اندروید از گوگل پلی و برای آیفون از اپ استور این برنامه پرسرعت را برای خود دانلود کنیم. و از خدمات متعدد آن که در ادامه به آن ها می‌ پردازیم استفاده کنید و فیلترینگ‌ ها را به سادگی از بین ببرید.اگر قصدتان نصب و دانلود فیلتر شکنی با کیفیت و پرسرعت در گوشی‌ های همراهتان می‌‌ باشد و محیط کاربری جذاب زیاد برایتان اهمیت ندارد. می‌ توانید از فیلتر شکن 1clicVPN استفاده کنید. چون این برنامه دارای سرور های بسیار پرتعداد و متنوعی در سرتاسر جهان می‌ باشد. که به راحتی می‌ توانید از آن ها استفاده کنید.

فیلتر شکن 1clicVPN پرسرعت

یکی از قابلیت‌ های خوبی که این برنامه دارد این است که شما با هر نوع اینترنتی می‌ توانید به این فیلتر شکن متصل باشید و گزینه عالی‌ تری که این برنامه دارد این است که حتی اگر اینترنت شما ضعیف باشد این فیلتر شکن به صورت خودکار سرعت شما را افزایش می‌ دهد. در این صورت می‌ توانید حتی فیلم‌ های مختلف را با بهترین کیفیت تماشا کنید.

فیلتر شکن 1clicVPNمخفی ماندن فعالیت های شما

هنگام استفاده از این برنامه تمام فعالیت ها اینترنتی شما محفوظ و پوشیده باقی می ماند. هیچکس نمی تواند با این فیلتر شکن به موقعیت مکانی شما و اطلاعات شخصی تان دسترسی پیدا کند .

فیلتر شکن1clicVPN باسرورهای گوناگون

این فیلتر شکن دارای انواع مختلفی از سرور ها است که به راحتی می توانید در هرکجا به هر سروری که مد نظرتان است به صورت دستی یا خودکار متصل شوید و با سرعتی زیاد به وب سایت های مورد نظرتان بدون هیچ محدودیتی دسترسی پیدا کنید و نهایت لذت را ببرید.پس از متصل شدن به سرور مورد نظرتان مسیر تمام اطلاعات برگشتی از اینترنت طبق ادرس سرور تغییر پیدا میکند. که باعث می شود به خدمات سراسر جهان دسترسی پیدا کنید و انواع سایت های مسدود شده را رصد کنید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *