رفع محدودیت ازطریق وی پی ان adguard


رفع محدودیت ازطریق وی پی ان adguard

دانلود فیلتر شکن هوشمند و فعال adguard نسخه ی مود شده

درست است که در کشور ما فیلتر شکن‌ های مختلفی وجود دارد اما بهتر است که ما از فیلتر شکن های فعال و قوی استفاده کنیم تا لازم نباشد هی فیلتر شکن‌ های مختلف را نصب و امتحان کنیم.یکی از برنامه‌ هایی که تاکنون توانسته است نظر کاربران را جلب کند، فیلتر شکن adguardVpn می‌ باشد. که به صورت رایگان در کشور ما وجود دارد و از رابط کاربری بسیار ساده و آسانی برخوردار است. که هر نوع کاربری به راحتی می‌ تواند از این برنامه استفاده کند. پس به شما پیشنهاد می‌ دهیم این برنامه را برای خود نصب کنید.

مدت زمان اتصالadguard نامحدود

جهت برقراری اتصالتان در این برنامه می‌ توانید بدون هیچگونه محدودیتی فعالیت‌ های دلخواه خود را انجام دهید. یعنی متصل شدن به سرور های این برنامه و مرور در کشور هیچگونه محدودیت زمانی برای شما ندارد و می‌ توانید به هر اندازه که می‌ خواهید از این برنامه استفاده کنید.

سرور های VPNadguard همراه با روش اتصال

درست است که شما می‌ توانید به صورت خودکار به سرور های قوی و فعال این برنامه متصل شوید. اما اگر وارد لیست سرور های این برنامه شوید مشاهده می‌ کنید که می‌ توانید با یک ضربه به آن ها متصل شوید.سپس بیشترین سرور های این برنامه پرمیوم هستند که برای دریافت خدمات بهتر و اتصال به صورت پایدارتر کافی است این سرور های پرمیوم را به قیمت مناسب خریداری کنید و به آن ها متصل شوید.

فیلتر شکنadguard پایدار

فقط نکته مثبت این است که این فیلتر شکن به شما این ضمانت را می‌ دهد که اتصالی پایدار و قوی برای شما ایجاد کند تا بتوانید حتی قوی‌ ترین نوع محدودیت‌ ها را هم از بین ببرید.یکی از مهم ترین دغدغه های مردم هنگام استفاده از این فیلترشکن، این است که اطلاعات شخصی و سابقه مرورتان در اختیار کسی قرار نگیرد. و کسی نتواند آنها را به شکل های مختلف هک کند.و این فیلتر شکن ضمانت میکند که حریم  شخصی شما محافظت خواهدشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *