دانلود وی پی ان one click نسخه ی مود شده


دانلود وی پی ان one click نسخه ی مود شده 

رفع محدودیت ازطریق وی پی ان one click

با فیلتر شدن برنامه هایی مثل تلگرام ، اینستاگرام، یوتیوب و دیگر شبکه های اجتماعی محبوب، مردم به فکر راهی برای باز کردن آن هستند که فیلترشکن one click این امکان را برای شما فراهم می‌کند. به گونه ای که به راحتی می توانید این برنامه را نصب و روشن کنید. و از تمام برنامه های مسدود شده در یک چشم به هم زدن استفاده کنید.این برنامه با سرعت بالایی که دارد تمام سایت ها را به سرعت باز می کند. و تاثیر بدی روی سرعت اینترنت شما نخواهد گذاشت.

این فیلتر شکن نامحدود سرور هایی را در ایالات متحده، انگلستان، ژاپن، سنگاپور، آلمان، استرالیا، فرانسه، هلند، کانادا، هند به شما ارائه می دهد.شما می توانید به صورت خودکار یا دستی به هر یک از این سرورها در کشور مورد نظرتان اتصال پیدا کنید. به این گونه که پرسرعت ترین سرور را انتخاب می کند و با یک کلیک به آن متصل می شود. همچنین یکی از مهمترین ویژگی‌های این سرورها این است که آدرس آی پی شما را پنهان میکند. و آدرس کشور دیگری را با موقعیت مکانی اصلی شما جایگزین می‌کند. در این صورت هیچ وقت نمی تواند شما را ردیابی و اطلاعات شما را به دست بگیرد.

فیلترشکن one clickبااتصال پایدارو بسیار سریع است. و یکی از علت های پر سرعت بودن این وی پی ان پهنای باندی است که برای مرور به شما ارائه میکند.

دارای رابط کاربری ساده و کاربردی به صورت رایگان است

فیلترشکن one click برای ایرانسل و همراه اول ودیگر اینترنت های فعال مناسب است

فیلترشکن one clickباامنیت که دارد به شما امکان می دهد وب سایت ها و برنامه های محدود را به صورت ایمن و خصوصی مرور کنید . ترافیک خود را با سرویس VPN ایمن و پرسرعت ما در نقطه اتصال WiFi عمومی و شبکه های ناامن در هر کجا رمزگذاری کنید.این برنامه به کاربر این امکان را می دهد که با امنیت بیشتری به وب متصل شود و از دیدن فعالیت های شما توسط سایر افرادی که از همان شبکه استفاده می کنند جلوگیری می کند


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *