دانلود فیلتر شکن گرین نت برای آیفون + نسخه جدید


دانلود فیلتر شکن گرین نت برای آیفون + نسخه جدید

دانلود فیلتر شکن پرسرعت GreenNet Vpn برای ویندوز + بدون قطعی

امروزه به دلیل محدودیت‌ های اینترنتی بسیاری از کاربران از خدمات بین المللی اینترنت بی‌ بهره هستند. بنابراین به دنبال راهی برای دور زدن این مشکل هستند، به وسیله فیلتر شکن پرسرعت GreenNet Vpn می توانید این مشکل را حل کنید. همچنین می توانید از آن به منظور رفع فیلترینگ تمام سایت ها استفاده کنید. این برنامه که از محبوبیت بالایی نیز در بین کاربران برخوردار است، به صورت رایگان تمامی خدمات مورد نیاز شما را ارائه می‌ کند.

ایجاد اتصالی امن

شما به کمک گرین نت وی پی ان می توانید یکی از امن ترین مرور های ممکن را انجام دهید. در واقع این وی پی ان برای برقراری امنیت سایبری شما الزامات امنیتی گوناگونی را تدارک دیده است. یکی از مهم ترین اقدامات این برنامه در راستای افزایش امنیت کاربران خود، رمزگذاری اتصالات آن ها می باشد. همچنین این فیلتر شکن با عبور دادن اطلاعات کاربران از یک تونل رمزگذاری شده و ایمن، این کار را برای شما انجام می دهد. و با انجام این کار برای آن ها اتصالی ایمن و غیر قابل نفوذ را فراهم می کند. تا از آن ها در برابر خطرات احتمالی مانند به سرقت رفتن اطلاعات و آسیب رسیدن به دستگاه شما جلوگیری و محافظت می کند.

مرور نامحدود با فیلتر شکن گرین نت

این فیلتر شکن برای شما اتصالی بدون محدودیت زمانی و مکانی ایجاد می‌ کند. تا بتوانید با اتصال به سرور های این برنامه، در هر زمان به مرور در سایت های مختلف بپردازید بدون اینکه اتصال شما قطع شود.

Image result for GreenNet Vpn

دسترسی به اینترنت با سرور های فیلتر شکن گرین نت در سراسر جهان

این برنامه از سرور های بسیار باکیفیت و قدرتمندی برخوردار است. که برای کاربران سرعت اتصال بالا و پهنای باند نامحدود فراهم می کند. شما می توانید با انتخاب سرور مورد نظرتان و متصل شدن به آن ها در سریع ترین زمان ممکن به محتوای مورد نیازتان در سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *