دانلود وی پی ان پرسرعت 10x vpnبرای تلگرام


دانلود وی پی ان پرسرعت 10x vpnبرای تلگرام

دانلود فیلتر شکن 10xبرای تماشای فیلم

وقتی که شما این فیلتر شکن قوی و قدرتمند را بر روی دستگاه‌ های مختلف خود نصب می‌ کنید. اولین چیزی که باید انتخاب کنید نوع اینترنت شما است. که بر اساس اینترنت خود ایرانسل، همراه اول، رایتل و مخابرات می‌ باشد. می‌ توانید یکی را انتخاب کنید تا بتوانید به سرور مخصوص نت خود متصل شوید.به دلیل اینکه این فیلتر شکن از رابط کاربری بسیار ساده و روانی استفاده می‌ کند تنها دارای گزینه اتصال خودکار است. که کافی است شما بر روی آن ضربه بزنید و منتظر بمانید تا این برنامه سروری متناسب با نوع اینترنت شما برایتان انتخاب کند. و پس از آن اتصالتان برقرار شود و بتوانید محدودیت‌ ها را دور بزنید.

عدم ذخیره اطلاعات مهم با فیلتر شکن 10x

به دلیل اینکه این فیلتر شکن هیچگونه گزینه اضافه‌ای ندارد و در آن ثبت نامی صورت نمی‌ گیرد. اطلاعات شما کاملاً خصوصی باقی می‌ ماند و می‌ توانید فعالیت‌ های خود را با این فیلتر شکن ایرانی به راحتی انجام دهید. بدون اینکه اطلاعات شما در معرض خطر قرار بگیرند.

تغییر لوکیشن به صورت اتوماتیک با فیلتر شکن 10x

اتصال پیدا کردن به قوی‌ ترین سرور این برنامه به صورت اتوماتیک انجام می‌ شود. همچنین وقتی شما به یکی از سرور های این برنامه متصل می‌ شوید خود فیلتر شکن به صورت خودکار آدرس آی‌ پی شما را تغییر می‌ دهد. چون وقتی با آدرس اصلی خود وارد سایت‌ های مختلف می‌ شوید به راحتی قابل شناسایی هستید. اما وقتی به این برنامه متصل می‌ شوید تمام فعالیت‌ های شما و موقعیت مکانیتان کاملاً پنهان می‌ شود.

فیلترشکن 10xبا اتصال پایدار 

این فیلتر شکن می‌ تواند برای شما اتصالی پایدار ایجاد کند. در نتیجه می‌ توانید بدون نگرانی برنامه را در روی دستگاه‌ های مختلف خود نصب کنید.پس از اینکه این فیلتر شکن را برای خود نصب کردید به راحتی می‌ توانید انواع فیلترینگ‌ های موجود در سایت‌ ها و برنامه‌ های مختلف را از بین ببرید و حتی فیلم‌ های مختلف را بدون سانسور در کشور خود تماشا کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *