دانلود نسخه مود شده فیلتر شکن 10X VPN


دانلود نسخه مود شده فیلتر شکن 10X VPN

لینک مستقیم برنامه نامحدود 10 ایکس وی پی ان

اگر به دنبال فیلتر شکنی هستید که بهترین خدمات ممکن را به شما ارائه کند. فیلتر شکن برنامه ای است که به دنبال آن هستید. چرا که این برنامه از بهترین و با کیفیت ترین خدمات ممکن برخوردار است. در واقع این فیلتر شکن پر قدرت و سریع به منظور ارائه بهترین خدمات به کاربران طراحی شده است. شما با دانلود کردن این برنامه می توانید به راحتی به هر محتوایی که می خواهید دسترسی پیدا کنید. و به راحتی فیلترینگ و محدودیت های ایجاد شده بر اینترنت را دور بزنید. در واقع این برنامه ابزاری برای دسترسی به تمامی ظرفیت های اینترنت می باشد.

امنیت فوق العاده بالای برنامه 10X VPN

10 ایکس وی پی ان از آن دسته فیلتر شکن های موجود در بازار می باشد که از امنیت بسیار بالایی برخوردار میباشد. در واقع امنیت کاربران و افزایش رضایت آن ها برای این برنامه در اولویت اول قرار دارد. به همین دلیل است که این برنامه خدمات و اقدامات گوناگونی را به منظور افزایش امنیت کاربران انجام می دهد. یکی از مهم ترین اقداماتی که این برنامه در راستای انجام خدمات برتر امنیتی انجام می دهد، رمز گذاری اتصالات کاربران خود می باشد. برای این منظور اتصالات کاربران خود را از یک تونل رمزگذاری شده عبور می دهد. این کار موجب ایجاد یک اتصال امن و غیر قابل نفوذ برای شما می شود. که این موضوع سبب افزایش اطمینان خاطر آن ها می شود.

Screenshot image

سهولت استفاده از فیلتر شکن 10X VPN

شما برای استفاده از این برنامه کار بسیار ساده ای را در پیش خواهید داشت. به گونه ای که تنها کاری که شما برای متصل شدن به سرور های بینظیر این برنامه باید انجام بدهید. زدن دکمه ی اتصال برنامه می باشد. در واقع این برنامه از یک رابط کاربری ساده و کاربردی برخوردار است. که با حذف منو های پیچیده و تو در تو کار را برای کاربران بسیار ساده تر کرده است. لازم به ذکر است که شما هم می توانید انتخاب سرور را به صورت دستی انجام بدهید. و هم می توانید از قابلیت انتخاب خودکار سرور استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *