نصب فیلتر شکن 1111 VPN Proxy برای استفاده از توییتر


نصب فیلتر شکن 1111 VPN Proxy برای استفاده از توییتر

دریافت وی پی ان 1111 VPN Proxy جدید و فعال برای گوشی آیفون

اگر به دنبال فیلتر شکنی هستید که بتوانید به راحتی از آن برای دریافت خدمات فیلتر شده استفاده کنید. می‌ توانید برنامه 1111 VPN Proxy را بر روی دستگاه خود نصب کنید. چرا که این برنامه به کمک قدرت بالای خود انواع مسدودیت‌ ها را برای شما دور می‌ زند. و خدمات موجود در سایت ‌ها و برنامه ‌های فیلتر شده را برای شما قابل دسترسی می‌ کند.

شیوه استفاده ساده و آسان از سرور های فیلتر شکن 1111 VPN Proxy

شما برای برخورداری از خدمات موجود در این برنامه بسیار کار راحتی را در پیش خواهید داشت. چرا که رابط کاربری آن به گونه ‌ای طراحی شده است. که شما بتوانید حتی با استفاده از یک کلیک به سرور های برنامه به کمک قابلیت اتصال خودکار متصل شوید. البته اتصال دستی به سرورها نیز ممکن است و شما می‌ توانید از طریق مراجعه به لیست سرور ها سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید.
سرور های این فیلتر شکن در سرتاسر جهان پراکنده شده‌اند که ما در ویدیو کوتاهی این سرورها را به شما نمایش می‌ دهیم. تا متوجه شوید که این برنامه یک پوشش سراسری را تشکیل داده است. و شما به راحتی می‌ توانید تنها با یک ضربه بر روی آن ها اتصالی پایدار و قوی برای خود ایجاد کنید. اما متاسفانه جدیداً به خاطر افزایش محدودیت‌ ها گاهی این فیلتر شکن متصل نخواهد شد.

افت سرعت و کیفیت کم برنامه 1111 VPN Proxy

همان طور که در بالاتر به این موضوع اشاره شد این فیلتر شکن به خاطر اینکه محدودیت‌ ها زیاد شده‌اند. نمی‌ تواند گاهی متصل شود و بیشتر اوقات به صورت خودکار نمی‌ توانیم به این برنامه متصل شویم. اما در تایم‌ هایی که ترافیک پایین باشند و یا با بعضی از اینترنت‌ ها این برنامه به خوبی کار می‌ کند و سریع متصل می‌ شود. ولی لازم به ذکر است که این برنامه با رمزگذاری اتصالات شما محیطی ایمن و خصوصی را برایتان به ارمغان می‌آورد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *