دانلود فیلتر شکن 123VPN نسخه جدید با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن 123VPN نسخه جدید با لینک مستقیم

دانلود برنامه قدرتمند 123VPN برای اندروید

فیلتر شکن 123VPN یک برنامه مناسب برای دستگاه‌ های اندرویدی شما می‌ باشد. البته این موضوع طبق ادعای سازندگان این برنامه است. چرا که برای این برنامه با وجود اینکه بیش از ۵۰۰ هزار بار نصب شده است. هیچگونه نظری برای کیفیتش ثبت نشده است. بنابراین از کیفیت این برنامه هیچ اطلاعی در دسترس نیست.

دریافت سرعت بالا با اتصال به سرور ها

سازندگان برنامه 123VPN ادعا می‌ کنند که می‌ توانند سرعت بالا و یکنواخت را برای مروری راحت در اینترنت به شما ارائه کنند. در نتیجه اگر شما به سرور های آن متصل شوید. می‌ توانید قدرت و سرعت لازم برای دسترسی به خدمات مورد علاقه خود را پیدا کنید. و از اینترنت نامحدود و پرسرعت لذت ببرید.

Screenshot image

 

استفاده راحت از خدمات برنامه 123VPN

این برنامه رابط کاربری ساده و جذابی را دارا می‌ باشد. اما می‌توان گفت یک مشکل برای شما وجود دارد. و آن هم زبان پیش فرض آن است که انگلیسی نیست. بنابراین ممکن است هنگام استفاده از این برنامه با مشکل مواجه شوید. اما این مشکل آن قدر شدید نیست.

Screenshot image

امنیت بالا همراه با اتصالی مطمئن

امنیت سایبری که توسط این برنامه برای شما فراهم می‌ شود در سطح امنیت بالا قرار دارد. چرا که این برنامه هنگام عبور دادن اتصالات و داده‌ های شما آن را رمزگذاری می کند. بنابراین برای شما اتصالی ایمن و مطمئن پدید می‌ آید. که از به سرقت رفتن اطلاعات شما جلوگیری می‌ کند.
همچنین این برنامه به حریم خصوصی کاربران خود احترام زیادی می‌ گذارد و اطلاعات خصوصی آن ها را جمع آوری نمی ‌کند و در اختیار اشخاص ثالث نمی گذارد.

البته گفتنی است شما می‌ توانید برای دریافت خدمات بهتر و مطمئن ‌تر از فیلتر شکن ‌هایی استفاده کنید. که نظرات کاربران کیفیت آن ها را ثابت کرده است. تا بتوانید با خیالی راحت‌ تر از آن برنامه برای دور زدن محدودیت‌ های اینترنتی استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *