دانلود فیلتر شکن 1clickVPN با لینک مستقیم + بدون قطعی


دانلود فیلتر شکن 1clickVPN با لینک مستقیم + بدون قطعی

دانلود فیلتر شکن رایگان و باکیفیت وان کلیک وی پی ان برای اندروید

به دلیل افزایش شدت محدودیت های اینترنتی همه ما نیازمند فیلتر شکنی هستیم. که بتواند قدرت مقابله با این محدودیت‌ ها و فیلترینگ موجود در اینترنت را برای ما ایجاد کند.
فیلتر شکن 1clickVPN از کارآمدترین فیلتر شکن های موجود در کشور می باشد که بهترین خدمات وی پی ان را در بالاترین درجه کیفیت و امنیت به ما ارائه می کند.
ما می توانیم به کمک این فیلتر شکن با دور زدن تمامی محدودیت‌ های موجود در اینترنت به اینترنتی آزاد دسترسی داشته باشیم. و از تمامی خدمات بین المللی مورد نیازمان برخوردار شویم.

سرور های باکیفیت در فیلتر شکن 1clickVPN

این وی پی ان از باکیفیت ترین سرور های موجود در بازار برخوردار است. به گونه ای که ما می توانیم به هر کدام یک از سرور های پرتعداد این برنامه که در نقاط مختلف جهان وجود دارند. متصل شویم و از سرعت بالایی که برای ما ایجاد می شود به منظور دسترسی به خدمات مورد نیازمان استفاده کنیم.

Screenshot image

Screenshot image

رمزگذاری اتصالات شما

از مهم ترین اقدامات امنیتی برنامه وان کلیک وی پی ان حفاظت از داده های مهم شما می باشد، که با رمزگذاری داده هایتان این عمل را انجام می دهد. به صورتی که با رمزگذاری اتصالات شما از طریق عبور دادن اتصالاتتان از یک تونل رمزگذاری شده ایمن باعث محافظت از داده هایتان می شود.

مروری ایمن و ناشناس توسط برنامه 1clickVPN

در راستای ویژگی امنیتی گفته شده، با انجام این عمل اتصالی کاملا ایمن و غیر قابل نفوذ برای ما ایجاد می‌ شود. که می توانیم به کمک آن به مروری ایمن و به دور از خطرات احتمالی در فضای اینترنت بپردازیم.
در واقع این برنامه از ما در برابر تمامی خطرات احتمالی هنگام استفاده از اتصالات غیر ایمن محافظت می کند. و حتی از غیر اعتماد ترین اتصالات، اتصالی ایمن را ایجاد می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *