نصب فیلتر شکن 360 VPN برای گوشی جدید شیائومی


نصب فیلتر شکن 360 VPN برای گوشی جدید شیائومی

دانلود برنامه قوی و فعال 360 VPN با خدمات باکیفیت

یکی دیگر از فیلتر شکن‌ های نو پای موجود در بازار فیلتر شکن 360 VPN می‌ باشد. این برنامه که به دلیل تعداد کم کاربران می‌ تواند سرعت پایداری را برای شما فراهم کند. به راحتی از طریق گوگل پلی قابل دانلود و نصب می باشد.

سرور های سریع و پایدار در سراسر جهان

این برنامه از سرور های مناسبی برخوردار است. چرا که می‌ تواند اتصالی پایدار و پرقدرت را برای شما فراهم کند.
البته یکی از دلایل اینکه این سرورها می‌ توانند سرعت مناسب را ایجاد کنند. می‌ تواند همانطور که گفته شد، تعداد کم کاربران باشد. و در آینده ممکن است با افزایش تعداد کاربران این برنامه دچار افت سرعت و کیفیت شود.

Screenshot image

قابلیت اتصال خودکار به سرور های برنامه 360 VPN

این برنامه برای راحتی کار کاربران امکان اتصال خودکار را برای شما قرار داده است. شما می‌ توانید برای راه ‌اندازی این برنامه به کمک این قابلیت در سریع‌ ترین زمان ممکن به سروری سریع و مطمئن متصل شوید. اما در صورت نیاز می‌ توانید از طریق اتصال دستی نیز این کار را انجام دهید. برای این کار شما لازم است که وارد لیست سرور ها شوید.

Screenshot image

Screenshot image

مرور ناشناس با فیلتر شکن 360 VPN در ایران

شما می‌ توانید به کمک این برنامه به طور کاملاً ناشناس در اینترنت گشت و گذار کنید. این ویژگی به شما این امکان را خواهد داد. که بتوانید با خیالی راحت در اینترنت کشور ایران جستجو کنید.
چرا که بسیاری از خدمات فیلتر شده در ایران جرم محسوب می‌ شوند. به طور کلی این برنامه با پنهان کردن موقعیت جغرافیایی شما و جایگزین کردن آن با یک آی پی جعلی، که همان آی پی سروری است که به آن متصل خواهید شد. باعث می‌ شود که هیچ یک از فعالیت‌ های آنلاین شما قابل شناسایی نباشد. به همین دلیل است که این برنامه از امنیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *