دانلود فیلتر شکن نامحدود 3D Net VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن نامحدود 3D Net VPN برای اندروید

دانلود فیلتر شکن 3D Net VPN برای کامپیوتر

یکی از دغدغه‌ های تمامی کاربران اینترنت در ایران محدودیت‌ هایی است که بر اینترنت کشور اعمال شده است. این محدودیت ها نمی ‌گذارند که کاربران از خدمات مورد نیازشان که اتفاقاً خدمات بسیار کارآمد و مهمی نیز هستند برخوردار شوند. بنابراین این افراد نیاز به راه حلی دارند تا بتوانند این مشکل را به راحتی حل کنند.
یکی از کارآمد ترین راه حل‌ های ممکن انتخاب یک فیلتر شکن مناسب است. فیلتر شکن 3D Net VPN یک برنامه از کشور عربستان سعودی است. که شما می‌ توانید آن را برای دور زدن محدودیت ‌های اینترنتی انتخاب کنید. اگرچه این برنامه از طرفداران زیادی برخوردار نیست و ویژگی های برنامه طبق ادعای سازندگانش است. اما می تواند خدمات خوبی را به شما ارائه کند.

Screenshot image

ایجاد بهترین سرعت با سرور های برنامه 3D Net VPN

همانطور که اکثر شما می ‌دانید مهم ترین ویژگی یک فیلتر شکن سرعتی است که برای کاربر فراهم می‌ کند. چرا که اگر یک فیلتر شکن هر چقدر هم از بهترین خدمات وی پی ان برخوردار باشد. اما از سرورهای کم تعداد و بی‌ کیفیت استفاده کند، نمی‌ تواند هیچگونه محدودیتی را دور بزند. بنابراین مهم ترین ویژگی یک فیلتر شکن را می‌ توان سرور های پرسرعتش عنوان کرد.
این برنامه نیز طبق ادعای سازندگانش از سرور های باکیفیت برخوردار می‌ باشد. این سرورها که از قدرت بالایی برخوردار هستند، می‌ توانند برای شما بهترین سرعت اتصال را فراهم کنند. اگرچه باز هم قابل ذکر است که همه این موضوعات طبق ادعای سازندگان است و به دلیل کاربران کم تعداد هیچکدام یک از آن ها قابل استناد نیست.

مهم ترین اقدامات امنیتی در فیلتر شکن 3D Net VPN

نکته دیگر که در مورد این فیلتر شکن قابل ذکر می‌ باشد امنیت بسیار بالای آن است. در واقع این برنامه به کمک اقدامات امنیتی گوناگون امنیت مناسبی را برای شما فراهم می‌ کند.
۱_ برای مثال داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند که این موضوع سبب می‌ شود خطر کمتری هنگام مرور آنلاین شما را تهدید کند.
۲_ همچنین این برنامه امنیتی مناسب برای حریم خصوصی شما فراهم می‌ کند. به گونه ‌ای که هیچکس نمی ‌تواند اطلاعات شما را به سرقت ببرد. چرا که هیچگونه اطلاعاتی توسط برنامه ذخیره نمی ‌شود.
۳_ همچنین برای حفظ بیشتر حریم خصوصی شما این برنامه هیچگونه همرسانی را با اشخاص ثالث انجام نمی ‌دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *