دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن 3S VPN برای اندروید


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن 3S VPN برای اندروید

دانلود برنامه 3S VPN برای آیفون + نسخه جدید

برای دسترسی به خدمات محدود شده در کشور و از بین بردن فیلترینگ موجود در برنامه ها شما می توانید از فیلتر شکن 3S VPN استفاده کنید. به این صورت که نیاز است به سرور های پر سرعت این برنامه متصل شوید و هر محدودیتی را در کوتاه ترین زمان ممکن و با امنیت بسیار بالا از بین ببرید.

اتصال آسان به سرور های نامحدود برنامه 3S VPN

یکی از خصوصیات کاربردی این برنامه ساده بودن اتصال به سرور های آن می باشد. به دلیل رابط کاربری ساده و کاربردی این برنامه، می توانیم تنها با چند کلیک به دو صورت خودکار و دستی این کار را انجام دهیم. برای اتصال خودکار کافیست بر روی دکمه اتصال خودکار ضربه بزنیم تا به سریع ترین سرور موجود در آن لحظه متصل شویم. و برای اتصال دستی نیز با مراجعه به لیست سرور های این برنامه می توانیم این کار را انجام دهیم. کافی است بر روی سرور مورد نظرمان ضربه بزنیم تا در زمانی کوتاه به آن متصل شویم و وارد دنیای بدون محدودیت اینترنت شویم.

Screenshot image

رمزگذاری داده های شما هنگام استفاده از خدمات کشور

از مهم ترین اقدامات امنیتی این برنامه می توان به رمزگذاری اتصالات و همچنین فراهم کردن بستر لازم به منظور مروری ناشناس اشاره کرد. در این صورت هر داده ای را که دانلود و آپلود کنید از تونل های رمزگذاری شده این برنامه عبور داده می شود تا هیچ شخص ناشناسی متوجه فعالیت‌ های آنلاین شما نشود. بنابراین به مروری نامحدود دست پیدا می‌ کنید که تا قبل از نصب این برنامه از آن برخوردار نبودید.

Screenshot image

انجام بازی های فیلتر شده با برنامه 3S VPN

بیشتر بازی های آنلاین امروزه فیلتر شده اند و شما نمی توانید از آن ها استفاده کنید. ولی وقتی به یک فیلتر شکن پرسرعت و قوی مانند این برنامه متصل می شوید، علاوه بر آن که می‌ توانید هر بازی را بر روی گوشی همراه یا کامپیوتر خود نصب کنید، با بهترین سرعت و بهترین پینگ می توانید به صورت آنلاین بازی کنید بدون اینکه از سرعت شما کاسته شود.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *