دانلود فیلتر شکن 51VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن 51VPN با لینک مستقیم

دانلود نسخه اصلی فیلتر شکن ۵۱ وی پی ان رایگان

وقتی شما می‌ خواهید از یک فیلتر شکن استفاده کنید باید به سرور های آن برنامه دقت کنید. چون سرور های یک برنامه است که می‌ تواند برای شما شرایطی را ایجاد کند تا بتوانید فیلترینگ‌ ها را از بین ببرید. برنامه 51VPN فیلتر شکنی مناسب با این ویژگی است و سرور های فراوانی دارد. و چون این سرورها در کشورهای مختلف قرار دارند و آدرس آی پی شما را عوض می‌ کنند. بنابراین می‌ توانید به راحتی وارد انواع سایت‌ ها و برنامه‌ هایی مانند واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و یوتیوب شوید.

مهم ترین ویژگی فیلتر شکن 51VPN

یکی از بهترین ویژگی‌ هایی که این فیلتر شکن دارد سرور های پرسرعت و نامحدودش می‌ باشد. که در انواع کشور ها مانند اسپانیا، ایتالیا، فرانسه، آمریکا، آلمان، هلند و بلژیک و کشور های دیگر قرار دارد. که شما به صورت خودکار یا دستی می‌ توانید به این سرورها متصل شوید. متصل شدن به سرور های این برنامه اصلاً دشوار نمی‌ باشد. چون سرعت تمامی سرورها در کنارشان نمایش داده شده است. به همین دلیل شما می‌ توانید پرسرعت‌ ترین آن ها را پیدا کنید و تنها با یک ضربه به آن متصل شوید.

Screenshot image

استفاده از برنامه 51VPN به صورت رایگان

برای متصل شدن به سرور های این برنامه شما نیاز نیست هزینه پرداخت کنید چون تمامی این سرورها رایگان هستند و تنها یک ضربه برای اتصال کافیست. علاوه بر آن نامحدود بودن این سرورها باعث می‌ شود که شما بتوانید به هر اندازه که می‌ خواهید به آن ها متصل بمانید و حتی فیلم‌ های مورد نظر خود را دانلود کنید.

امنیت خود را با فیلتر شکن 51VPN افزایش دهید

با اینکه ممکن است اسم این فیلتر شکن را زیاد نشنیده باشید اما این برنامه می‌ تواند محیط ایمن و خصوصی را برای شما فراهم کند. به دلیل اینکه موقعیت مکانی شما را پنهان می‌ کند و وقتی شما در سایت‌ ها یا حتی برنامه‌ های مختلف آنلاین می‌ شوید آدرس آی‌ پی شما نمایش داده نمی‌ شود. در این صورت می‌ توانید با خیال راحت به سرور های این برنامه متصل بمانید و حتی از اطلاعات خصوصی موجود در گوشی همراه خود محافظت کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *