وی پی ان پر سرعت 5G برای سیستم عامل اندروید


وی پی ان پر سرعت 5G برای سیستم عامل اندروید

دانلود فیلترشکن 5G SPEED VIP برای تجربه سرعت اینترنت فایو جی

وی پی ان پر سرعت 5G برای سیستم عامل اندروید! اینترنت فایو جی آخرین تکنولوژی رایج برای اینترنت های همراهه و امروز و در این وبسایت براتون وی پی انی رو اوردیم که ادعا میکنه سازگاری کامل با این تکنولوژی داره و به شما اجازه میده تا ازسرعت اینترنت فایو جی حتی زمانی که وی پی انتون وصله، بهره مند بشید! با ما همراه باشید تا یه نگاهی به داخل برنامه بندازیم و ببینیم از اسکرین شات های برنامه چه چیز قابل توجهی رو میتونیم بفهمیم!

ظاهر این وی پی ان فقط و فقط یه حس رو به من در نگاه اول منتقل میکنه : داغون! آخه چرا یه وی پی ان باید همچین ظاهر و طراحی ناشیانه و غیر حرفه ای داشته باشه؟ رنگ تند قرمز موجود در برنامه هم یکم اضطراب آوره و در کل از 1 تا 10 به طراحیش میشه نمره 2 رو داد!

این وی پی ان اولین بار امسال و در ماه مارچ منتشر شده. البته که این وی پی ان آخرین آپدیت خودش رو هم همین امسال یعنی سال 2023 منتشر کرده و میشه هنوز در لیست وی پی ان های بروز و فعال قرارش داد! ولی تعداد دانلود کمش هم به همین دلیل تازه وارد بودنش به مارکت وی پی ان ها قابل قبوله!

در تصویر دوم میتونید لیست بلند بالایی از سرور های مختلف رو ببینید که هرکدوم میتونن برای استفاده خاص خودشون بهینه شده باشن و بهتر باشن و البته که بینشون هم سرورهای مجانی پیدا میکنید و هم سرورهای پولی! هرکدوم از این سرورها هم با پروتکل های خاصی از اتصال مثل HTTP, HTTPS, SSH و … این قابلیت رو دارن که شما رو به اینترنت آزاد متصل کنن و حواستون باشه که اگر یک نوع از این پروتکل ها کار نکرد، زود جا نزنید و پروتکل اتصالتون رو عوض کنید و از اتصال پرسرعتتون لذب ببرید!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *