اتصال فیلتر شکن 5Star VPN در گوشی شیائومی


اتصال فیلتر شکن 5Star VPN در گوشی شیائومی

دریافت 5Star VPN برای مرور آزادانه در اینترنت

خیلی اوقات موقعیتی پیش آمده است که شما خواسته‌ اید از شبکه ‌های اجتماعی محبوب استفاده کنید.اما با مشکل مواجه شدید. همانطور که حتماً می‌ دانید دلیل این مشکل بخاطر فیلترینگ شدید بر روی این برنامه هاست. که راه حل این مشکل استفاده از یک فیلتر شکن قدرتمند و مناسب است. که قادر باشد قدرت لازم به منظور رفع انسداد این محدودیت‌ ها را به شما ارائه کند.
فیلتر شکن‌ های زیادی در بازار وجود دارند. اما یکی از آن ها فیلتر شکن 5Star VPN است. که شما می‌ توانید آن را از طریق گوگل پلی برای دستگاه ‌های اندرویدی خود دانلود و نصب کنید.

Screenshot image

آیا برنامه 5Star VPN رایگان است؟

بسیاری از افراد به دنبال فیلتر شکن‌ های رایگان هستند چرا که فیلتر شکن‌ های پولی نیاز به هزینه کردن دارند. و با افزایش شدت محدودیت‌ ها قیمت آن ها نیز افزایش پیدا کرده است.
باید گفت که این برنامه به صورت پیش فرض دارای خدمات رایگان است. اما متاسفانه خدمات رایگان آن از قدرت بالا برخوردار نمی‌ باشند. و شما نمی‌ توانید با این خدمات از شر محدودیت ها خلاص شوید.

استفاده از خدمات پرمیوم 5Star VPN برای برخورداری از خدمات فیلتر شده

همانطور که اشاره شد نسخه رایگان این برنامه قادر به رفع انسداد برنامه‌ های فیلتر شده نمی‌ باشد. چرا که از قدرت پایینی برخوردار می‌ باشد و اتصالی برای شما صورت نمی‌ گیرد.
برای حل این مشکل شما باید از گروه دیگر سرور های موجود در برنامه استفاده کنید. این سرور ها همان سرور های نسخه پرمیوم هستند. که دارای قدرت بیشتر می‌ باشند. چرا که به صورت اختصاصی عمل می‌ کنند.
پس شما نخست باید اکانت پرمیوم را خریداری کنید. تا بتوانید از این سرور ها برخوردار شوید و از قدرت لازم برای رفع انسداد انواع مسدودیت ها حتی فیلترینگ اعمال شده بر شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *